матч-центр
Вчера 38 3
Сейчас 0 0
Сегодня 52 3
Завтра 11 4
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 38 3
Сейчас 0 0
Сегодня 52 3
Завтра 11 4
все
важные
Вчера не было матчей
Вчера не было важных матчей
Сейчас нет матчей
Сейчас нет важных матчей
Сегодня нет матчей
Сегодня нет важных матчей
Нет запланированных матчей на завтра
Нет важных матчей на завтра

Ток-шоу «День Рио. Студия». День -2 с Романом Вирастюком

Смотрите на XSPORT все свежие новости и разговоры о Рио-2016

Олимпийские кольца на Копакабане. Кстати: сделаны из переработанного пластика / Photo by Buda Mendes/Getty Images

С 4 августа в эфире телеканала и на Youtube портала XSPORT начинается спец-проект, посвященный Олимпийским играм в Рио-2016.

В прямом эфире студийного ток-шоу «День Рио. Студия» ведущие Александр Мащенко и Александр Сукманский будут рассказывать обо всех результатах и новостях главного спортивного события планеты, общаться с гостями в студии – известными спорстменами, тренерами, журналистами, а также с участниками соревнований в Рио.

В телеэфире смотрите ток-шоу «День Рио. Студия» ежедневно с 10:00 до 12:00, начиная с четверга, 4 августа, дня накануне открытия Игр, и заканчивая 22 августа.

Роман Вирастюк и его олимпийский отсчет / Facebook

Смотрите в плеере ниже первый выпуск ток-шоу. Гостем студии будет экс-капитан сборной Украины по легкой атлетике, бывший толкатель ядра, а ныне глава департамента Олимпийских видов спорта Министерства спорта Украины Роман Вирастюк.

Приглашаем зрителей оставлять вопросы участникам программы и участвовать в обсуждении в комментариях к этой новости.

Напомним, на нашем портале доступно полное расписание Олимпийских Игр в Рио, в котором во время Игр будут в режиме онлайн появляться результаты соревнований

Комментарии 5

Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении ПРАВИЛ.
Юрій Конкевич
4 августа 2016г. 11:31
Романе, дякую за гарний ефір і золоті слова про перебіжчиків. Особливо "порвав" наш кабінет інжир для Ребрик))))
1 0
Микола
4 августа 2016г. 08:50
Добрий день!пане Романе на яку кiлькiсть нагород ви сподiваэтесь?
0 0
Andriy
4 августа 2016г. 00:10
Шановний екс-капітане легкоатлетів, заслужений олімпієць, голова відділу олімпійських видів, можливо саме ви врешті решт прорвете завісу таємничості над втраченими цього літа провідними українськими атлетами? Бо вже складається стійке враження, що ця тема- справнє табу для нашого легкоатлетичного керівницва, прес-служб і, найбільш дивно, усіх спортивних журналістів. Отже, чи є в вас адекватне пояснення того, що одна з провідних багатоборок світу згорає на сумнозвісному мілдронаті під час змагань в середині місяця березня(!), коли пов'язана з цим препаратом допінгова епопея гучно греміла на весь спортивний світ вже добрих два місяці? Сама спорсменка, лікарі, тренери, атлетичне керівництво всі ті два місяці перебували десь на іншій планеті і підлетіли на космольоті безпосередньо на старти у Портленді чи існує якесь більш логічне пояснення того трагіфарсу, що трапився з Мохнюк? Чи відповідає дійсності інформація, що атлетку вже офіційно дискваліфіковано на два роки і вона виїхала за кордон на постійне місце проживання?; будь ласка, подробиці відсторонення від змагань Людмили Оляновської і розвиток її допінгової справи; роскажіть детально про проблеми, через які залишилися поза олімпійським складом такі незамінні лідери як Наталя Пигида, Олександр П'ятниця, Аня Ярощук; дуже дякую!
0 0
Nazar
4 августа 2016г. 19:57
Яке там, табу є табу. В коментарі навіть не глянули.

Зате позахищали наших "залетівших" спортсменів (без згадуваних легкоатлеток), розказали, що немає узагалі "чистих", але російських треба дискваліфікувати. Ну що ж, що маємо, те маємо. З таким ставленням Україна і далі буде в топ-листах дискваліфікованих, а надіятись на те, що наш антидопінговий центр найближчим часом запряцює, і не варто.
0 0
Andriy
5 августа 2016г. 01:05
 для мене це вже своєрідна гра на принцип:) після чемпіонату України усі журналюги та чинуші як води в рота понабирали, справжнісіньке кіно і німці))
0 0

Новости партнеров
http://inv-nets.admixer.net/dsp.aspx?rct=3&zone=c08dc240-545e-4be4-b97f-50058f51a079&zoneInt=17713§=5191&site=4482&rnd=[CACHEBUSTING]
Новости партнеров