Онлайн
матч-центр
Вчера 0 0
Сейчас 0 0
Сегодня 0 0
Завтра 0 0
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 0 0
Сейчас 0 0
Сегодня 0 0
Завтра 0 0
все
важные
Вчера не было матчей
Вчера не было важных матчей
Сейчас нет матчей
Сейчас нет важных матчей
Сегодня нет матчей
Сегодня нет важных матчей
Нет запланированных матчей на завтра
Нет важных матчей на завтра

В НОК определили лучших спортсменов Украины 2013 года

Имена победителей в номинациях объявят на церемонии «Герои спортивного года».

Заседание Украинской Академии спорта / XSPORT.ua

Во вторник, 1 апреля, в 12:00 в главном офисе Национального Олимпийского Комитета Украины состоялось заседание Украинской Академии Спорта, на котором были определены победители в разных номинациях премии «Герои спортивного года». Академики, среди которых звезды спорта прошлых лет, выбрали победителей из троек номинантов, выбранных с помощью опроса прессы с спортивных специалистов.

Главная спортивная премия страны вручается во время церемонии «Герои спортивного года», которая в этом году состоится 23 апреля в Зале чемпионов НСК «Олимпийский» в Киеве. До этого момента имена победителей во всех номинациях Национальный Олимпийский Комитет Украины обещает хранить в строжайшем секрете.

До начала голосования за номинантов премии «Герои спортивного года» президент НОК Сергей Бубка в эксклюзивном интервью телеканалу XSPORT рассказал о подготовке к церемонии, которая по предварительному плану должна была состоятся еще в марте, однако была перенесена из-за политической ситуации в Украине. По его словам, это важное спортивное событие, особенно в нынешнее сложное для страны время, когда спорт призван сыграть роль объединяющего фактора.

Свой прогноз относительно победителей в разных номинациях Бубка традиционно делать отказался, сказав, что все решит тайное голосование членов Украинской Академии Спорта.

ПРЕТЕНДЕНТИ НА ПЕРЕМОГУ У ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ УРОЧИСТІЙ ЦЕРЕМОНІЇ «ГЕРОЇ СПОРТИВНОГО РОКУ-2013»:

Найкращий спортсмен року

· Ібрагім АЛДАТОВ – чемпіон світу та бронзовий призер чемпіонату Європи з вільної боротьби (84кг);

· Богдан БОНДАРЕНКО – чемпіон світу та Європи з легкої атлетики (стрибки у висоту);

· Микола БУЦЕНКО – бронзовий призер чемпіонату світу, срібний призер чемпіонату Європи з боксу (56кг);

Найкраща спортсменка року

· Ганна МЕЛЬНИЧЕНКО – чемпіонка світу з легкої атлетики (семиборство);

· Олена ПІДГРУШНА – чемпіонка світу, срібна та бронзова призерка чемпіонату світу з біатлону (спринт, естафета, гонка переслідування);

· Ольга ХАРЛАН – чемпіонка світу та Європи з фехтування в індивідуальній першості, чемпіонка світу та срібна призерка чемпіонату Європи в командній першості (шабля)

Найкращий тренер року

· Віктор БОНДАРЕНКО – особистий тренер Богдана Бондаренка – чемпіона світу та Європи у стрибках в висоту;

· Артем СКОРОХОД – особистий тренер Ольги Харлан (дворазової чемпіонки світу, чемпіонки та срібної призерки чемпіонату Європи з фехтування на шаблях), тренер жіночої збірної України з фехтування на шаблях (чемпіонок світу та срібних призерок чемпіонату Європи з фехтування на шаблях);

· Григорій ШАМРАЙ – старший тренер жіночої збірної України з біатлону – тренер чемпіонки світу з біатлону Олени Підгрушної, призерок чемпіонату світу з біатлону Віти Cемеренко та Валентини Семеренко;

Сенсація року

· Ростислав ГЕРЦИК – бронзовий призер чемпіонату світу з фехтування (рапіра);

· Ганна МЕЛЬНИЧЕНКО – чемпіонка світу з легкої атлетики (семиборство);

· Юлія ПРОКОПЧУК – бронзова призерка чемпіонату світу зі стрибків у воду, чемпіонка Європи (10м)

Найкраща команда року (збірна)

· Жіноча збірна Україна з біатлону (Олена Підгрушна, Віта Семеренко, Валя Семеренко, Юлія Джима) – срібні призерки чемпіонату світу в естафеті;

· Жіноча збірна України з синхронного плавання (Лоліта Ананасова, Ганна Волошина, Анастасія Савчук, Олександра Сабада, Катерина Резнік, Катерина Садурська, Ганна Клименко, Марина Голядкіна, Олена Гречихіна, Ольга Золотарьова) – бронзові призерки чемпіонату світу з синхронного плавання в довільній та технічній програмах у змаганнях серед груп;

· Жіноча збірна України з фехтування на шаблях (Ольга Харлан, Галина Пундик, Олена Вороніна, Аліна Комащук) – чемпіонки світу та срібні призерки чемпіонату Європи

Найкращий спортивний організатор року

· Ірина ДЕРЮГІНА – віце-президент Федерації гімнастики України (за успішне проведення чемпіонату світу з художньої гімнастики в Україні, успішний виступ збірної України з художньої гімнастики на чемпіонаті світу);

· Олександр ВОЛКОВ – президент Федерації баскетболу України (за успішне проведення чемпіонату Європи з баскетболу U-16 в Україні, за успішний виступ чоловічої збірної України з баскетболу на чемпіонаті Європи);

· Віталій ПАРШУКОВ – директор спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з лижного спорту ФСТ «Україна» (м. Чернігів) (за підготовку спортивного резерву та успішний виступ вихованців закладу на змаганнях ХІ зимового Європейського юнацького олімпійського фестивалю в м. Брашов (Румунія) (вихованці СДЮШОР здобули золоту нагороду в змішаній естафеті біатлоністів, а українська збірна загалом досягла найкращого виступу на зимових ЄЮОФ за роки Незалежності).

Сильні духом (паралімпійські види спорту)

· Ганна ЛИТВИНЕНКО – чемпіонка, дворазова срібна та бронзова призерка ХХІІ Дефлімпійських ігор з плавання (100м вільним стилем, 50м вільним стилем, естафети 4х100м) серед спортсменів з вадами слуху (тотально нечуюча)

· Ольга СВІДЕРСЬКА – володарка 7 золотих медалей чемпіонату світу з плавання (100м вільним стилем, 150м комплексним плаванням, 200м вільним стилем, 50м вільним стилем, 50м на спині, естафета 4х50м, 4х100 зі світовим рекордом) серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату;

· Євгеній БОГОДАЙКО – триразовий чемпіон, срібний та триразовий бронзовий призер чемпіонату світу з плавання (100м брасом, 50м батерфляєм, естафета 4х50м, естафета 4х100м, 50м вільним стилем, 100м вільним стилем, 100м на спині) серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату.

Неолімпійські види спорту

· Дар’я КОВАЛЬОВА – чемпіонка ІХ Всесвітніх ігор та бронзова призерка Кубку європейських чемпіонів 2013 з боулінгу

· Євген ПРУДНИК – дворазовий чемпіон світу та чемпіон Європи з армспорту;

· Лариса СОЛОВЙОВА – чемпіонка світу та ІХ Всесвітніх ігор з пауерліфтингу

Олімпійська надія України

· Аліна КОМАЩУК – чемпіонка світу з фехтування на шаблях в індивідуальній першості серед юніорів, чемпіонка світу та срібна призерка чемпіонату Європи в командній першості серед дорослих;

· Денис ПАВЛЮК – чемпіон світу з сучасного п’ятиборства в індивідуальній першості серед юніорів;

· Вікторія СОЛНЦЕВА – чемпіонка та бронзова призерка чемпіонату світу з плавання серед юніорів (200м, 100м брас), чемпіонка Європи з плавання серед юніорів (200м брас).

Комментарии 0

Новости партнеров
18:55
ЕвроБаскет 2017. Женщины. Чехия. Четвертьфинал. Испания - Латвия. Прямая трансляция
live
304218
Новости партнеров
Новости партнеров