матч-центр
Вчера 24 13
Сейчас 1 0
Сегодня 29 16
Завтра 13 6
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 24 13
Сейчас 1 0
Сегодня 29 16
Завтра 13 6
все
важные
Вчера не было матчей
Вчера не было важных матчей
Сегодня нет матчей
Сегодня нет важных матчей
Нет запланированных матчей на завтра
Нет важных матчей на завтра

Веб-конференция Ивана Гешко

Экс-чемпион мира по легкой атлетике ответил на вопросы болельщиков

За 10 лет Иван Гешко почи не изменился / Facebook

В среду, 23 марта, гостем студии XSPORT.ua будет легендарный бегун-стайер Иван Гешко, бронзовый призер чемпионата мира-2003 и чемпион мира-2006 в беге на 1500 м.

Трансляция веб-конференции будет доступна в этой новости. НАЧАЛО - В 13:00

Вопросы Ивану Гешко можно оставлять в комментариях к этой новости. Напомним, 11 марта исполнилось 10 лет со дня уникальной победы Ивана Гешко над африканскими бегунами на зимнем чемпионате мира в Москве.

В воскресенье, 20 марта, в Портленде, США, закончился очередной зимний чемпионат мира, на котором Украина выиграла три медали в многоборье. На средних дистанциях Украина была представлена только одной спортсменкой.

Напомним также, что в среду в 15:00 на XSPORT.ua пройдет еще одна легкоатлетическая веб-конференция. Гостем студии станет серебряный призер чемпината мира многоборец Алексей Касьянов.

Комментарии 14

Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении ПРАВИЛ.
Страницы: 1  2  
Спортсмен
23 марта 2016г. 13:37
Іване Тарасовичу, ви не бачите себе наприклад на посаді старшого тренера з витривалості у збірній України або взагалі наставником збірної? Могли би свій досвід застосувати на таких посадах?
0 0
Бігун
23 марта 2016г. 12:59
Ви організовуєте в Чернівцях цікаві змагання і забіги. Легшебуло виступати чи організовувати? І чому поряд з Буковинською милею і Бігом миру не видно Буковинської міні-милі останнім часом? Ще буде?
0 0
Саша Б.
23 марта 2016г. 12:57
Минулого року ви виграли змагання в Канаді. Чи можна вважати той успіх поверненням у великий спорт? І чи плануєте саме змагатися в майбутньому?
0 0
Валентина
23 марта 2016г. 12:55
Як би була ваша воля, що ви змінили би в українському спорті? В нинішніх реаліях. У чому вбачаєте резерви для покращення ситуації
0 0
Сергій Чернівці
22 марта 2016г. 20:54
Іван Тарасович, після довгих спортивних років, чи полюбляєте ходити пішки, або надаєте перевагу ізді на авто?
Як відноситесь до Кави та Шашликів?)))
0 0
Ivanna
22 марта 2016г. 20:32
З яких дисциплін почалось ваше знайомство з легкою атлетикою? Коли саме ви зрозуміли, що 1500м ваша коронна дистанція?
0 0
Юрій Михайлович
22 марта 2016г. 18:04
Іване, ви нерідко критично висловлюєтесь про нашу владу, кидаєте виклик бюрократичній системі. Дякуємо вам за це. Чи не відчуваєте у зв’язку з цим якогось тиску, наприклад, на роботі, з боку владних структур. І чи готові боротися й надалі проти системи, на користь спорту і простим людям?
0 0
Світлана К.
22 марта 2016г. 18:00
Розкажіть трохи про вашу сім’ю. Чим займається дружина (колись писали, що вона співачка), скільки років дітям і чи плануєте їх також залучати до спорту?
0 0
Віктор Іванович
22 марта 2016г. 17:58
Іване Тарасовичу, як складається ваша депутатська діяльність? Чи не вагалися очолювати комісію в обласній раді? Це додало клопотів? Як встигаєте поєднувати роботу тренера з депутатством та іншими громадськими функціями?
0 0
Сергій
22 марта 2016г. 17:55
Чи правда що будь-який бажаючий може тренуватися під Вашим керівництвом у Вашому спортінтенаті в Кіцмані? Які там умови, чим забезпечуються спортсмени, від якого віку можна туди вступити? Що для цього треба?
0 0

Страницы: 1  2  
Новости партнеров
07:40
Экстремальный спорт
http://inv-nets.admixer.net/dsp.aspx?rct=3&zone=c08dc240-545e-4be4-b97f-50058f51a079&zoneInt=17713§=5191&site=4482&rnd=[CACHEBUSTING]
Новости партнеров