матч-центр
Вчера 20 9
Сейчас 1 0
Сегодня 61 27
Завтра 50 13
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 20 9
Сейчас 1 0
Сегодня 61 27
Завтра 50 13
все
важные
Вчера не было матчей
Вчера не было важных матчей
Сегодня нет матчей
Сегодня нет важных матчей
Нет запланированных матчей на завтра
Нет важных матчей на завтра

Веб-конференция Ивана Гешко

Экс-чемпион мира по легкой атлетике ответил на вопросы болельщиков

За 10 лет Иван Гешко почи не изменился / Facebook

В среду, 23 марта, гостем студии XSPORT.ua будет легендарный бегун-стайер Иван Гешко, бронзовый призер чемпионата мира-2003 и чемпион мира-2006 в беге на 1500 м.

Трансляция веб-конференции будет доступна в этой новости. НАЧАЛО - В 13:00

Вопросы Ивану Гешко можно оставлять в комментариях к этой новости. Напомним, 11 марта исполнилось 10 лет со дня уникальной победы Ивана Гешко над африканскими бегунами на зимнем чемпионате мира в Москве.

В воскресенье, 20 марта, в Портленде, США, закончился очередной зимний чемпионат мира, на котором Украина выиграла три медали в многоборье. На средних дистанциях Украина была представлена только одной спортсменкой.

Напомним также, что в среду в 15:00 на XSPORT.ua пройдет еще одна легкоатлетическая веб-конференция. Гостем студии станет серебряный призер чемпината мира многоборец Алексей Касьянов.

Комментарии 14

Страницы: 1  2  
Спортсмен
23 марта 2016г. 13:37
Іване Тарасовичу, ви не бачите себе наприклад на посаді старшого тренера з витривалості у збірній України або взагалі наставником збірної? Могли би свій досвід застосувати на таких посадах?
0 0
Бігун
23 марта 2016г. 12:59
Ви організовуєте в Чернівцях цікаві змагання і забіги. Легшебуло виступати чи організовувати? І чому поряд з Буковинською милею і Бігом миру не видно Буковинської міні-милі останнім часом? Ще буде?
0 0
Саша Б.
23 марта 2016г. 12:57
Минулого року ви виграли змагання в Канаді. Чи можна вважати той успіх поверненням у великий спорт? І чи плануєте саме змагатися в майбутньому?
0 0
Валентина
23 марта 2016г. 12:55
Як би була ваша воля, що ви змінили би в українському спорті? В нинішніх реаліях. У чому вбачаєте резерви для покращення ситуації
0 0
Сергій Чернівці
22 марта 2016г. 20:54
Іван Тарасович, після довгих спортивних років, чи полюбляєте ходити пішки, або надаєте перевагу ізді на авто?
Як відноситесь до Кави та Шашликів?)))
0 0
Ivanna
22 марта 2016г. 20:32
З яких дисциплін почалось ваше знайомство з легкою атлетикою? Коли саме ви зрозуміли, що 1500м ваша коронна дистанція?
0 0
Юрій Михайлович
22 марта 2016г. 18:04
Іване, ви нерідко критично висловлюєтесь про нашу владу, кидаєте виклик бюрократичній системі. Дякуємо вам за це. Чи не відчуваєте у зв’язку з цим якогось тиску, наприклад, на роботі, з боку владних структур. І чи готові боротися й надалі проти системи, на користь спорту і простим людям?
0 0
Світлана К.
22 марта 2016г. 18:00
Розкажіть трохи про вашу сім’ю. Чим займається дружина (колись писали, що вона співачка), скільки років дітям і чи плануєте їх також залучати до спорту?
0 0
Віктор Іванович
22 марта 2016г. 17:58
Іване Тарасовичу, як складається ваша депутатська діяльність? Чи не вагалися очолювати комісію в обласній раді? Це додало клопотів? Як встигаєте поєднувати роботу тренера з депутатством та іншими громадськими функціями?
0 0
Сергій
22 марта 2016г. 17:55
Чи правда що будь-який бажаючий може тренуватися під Вашим керівництвом у Вашому спортінтенаті в Кіцмані? Які там умови, чим забезпечуються спортсмени, від якого віку можна туди вступити? Що для цього треба?
0 0

Страницы: 1  2  
Новости партнеров
http://inv-nets.admixer.net/dsp.aspx?rct=3&zone=c08dc240-545e-4be4-b97f-50058f51a079&zoneInt=17713§=5191&site=4482&rnd=[CACHEBUSTING]
Новости партнеров