матч-центр
Вчера 73 23
Сейчас 1 1
Сегодня 37 17
Завтра 9 4
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 73 23
Сейчас 1 1
Сегодня 37 17
Завтра 9 4
все
важные
Вчера не было матчей
Вчера не было важных матчей
Сегодня нет матчей
Сегодня нет важных матчей
Нет запланированных матчей на завтра
Нет важных матчей на завтра

Елена Пидгрушная об «участии в АТО»: «Обсуждать такую бессмыслицу не считаю нужным!»

Заявление Олимпийской чемпионки о «снайперских» слухах.

Пидгрушна в шоке от того, что о ней говорят в России / XSPORT

Все выходные российский и отчасти украинский интернет разрывало обсуждение слов, сказанных Олимпийской чемпионкой по биатлону, а сейчас замминистра молодежи и спорта Еленой Пидгрушной в пятницу во время акции по покупке украинскими спортсменами военных облигаций. Один из украинских каналов тогда процитировал слова Пидгрушной «Лучшие снайперы - это биатлонисты, поэтому нас могут вызвать в любой момент».

В многочисленных российских соцсетях и СМИ, включая государственный Первый канал, эта фраза, сказанная в шутку, была интерпретирована до «Украинская олимпийская чемпионка по биатлону Пидгрушная убивает детей в Славянске».

XSPORT обратился к капитану золотой украинской четверки за разъяснениями ее позиции и получил заявление, которое мы приводим тут языком оригинала и в переводе.

Українська:

«Цими вихідними у російській пресі та особливо у соцмережах була поширена і багато разів прокоментована фейкова інформація про мою ніби-то участь в антитерористичній операції. Коментувати таку очевидну нісенітницю, так само як переповідати та обговорювати її не вважаю за потрібне. Мотиви появи цієї «інформації» пов’язані із політичною ситуацією, тоді як моє життя завжди було пов'язане зі служінням спорту та моїй країні, а мої життєві цінності завжди збігалися із одним із базових принципів Олімпійської хартії «спорт поза політикою».

Розумію, що через свій статус Олімпійської чемпіонки і заступника міністра молоді та спорту України я ще не раз буду мішенню для подібних дурниць. Але хотілося б висловити свій жаль з приводу того, як легко і бездумно дозволяють себе втягнути в інформаційну війну читачі соцмереж. Я пишаюся тим, що біатлонна кар'єра подарувала мені багато друзів і вболівальників не лише вдома в Україні, а й в усьому світі і дуже вдячна цим людям за багаторічну підтримку. Тому прикро, що такого примітивного вкидання фейкової інформації вистачило, аби зіпсувати моє добре ім'я в очах деяких інтернет-читачів.

Також дуже прикро, що свою лепту в цю історію внесли представники медіа, які процитували фразу, вирвану з контексту мого інтерв'ю і сказану з сумною іронією. На жаль, ту частину фрази, яка чітко пояснювала, що це сказано в переносному, а не в прямому сенсі, з цитати було вирізано - тому той, хто хотів, інтерпретував її в своїх цілях. Хотіла б звернутися до представників мас-медіа із закликом більш відповідально ставитися до подачі і особливо інтерпретації інформації. Мас-медіа в нинішньому суспільстві - дуже могутній засіб впливу на ситуацію, і цей засіб не варто перетворювати на зброю і особливо спрямовувати її проти спортсменів, дискредитуючи їх. Спорт завжди єднав народи, і я вірю, що саме спорт стане тим інструментом, який поверне мир нашій країні».

Русский:

«В эти выходные в российской прессе и особенно в соцсетях была распространена и многократно прокомментирована фейковая информация о моем якобы участии в антитеррористической операции. Комментировать такую ​​очевидную чушь , так же как пересказывать и обсуждать ее не считаю нужным. Мотивы появления этой «информации» связаны с политической ситуацией , тогда как моя жизнь всегда была связана со служением спорту и моей стране , а мои жизненные ценности всегда совп