Вчера 2
Сегодня 14
Завтра 13
Развернуть Свернуть

Веб-конференция с Брынзаком на XSPORT

27 ноября в 15:00 президент Федерации биатлона ответит на вопросы шаших читателей. ВИДЕО ОНЛАЙН В ЭТОЙ НОВОСТИ И НА ТЕЛЕКАНАЛЕ XSPORT!
Брынзак пообщается с читателями XSPORT.ua / XSPORT

Совсем недавно на XSPORT гостила олимпийская чемпионка биатлонистка Юлия Джима, и вот теперь, перед стартом очередного биатлонного сезона у болельщиков есть возможность на нашем сайте пообщаться с президентом Федерации биатлона Владимиром Брынзаком.

Веб-конференция с Брынзаком состоится 27 ноября в 15:00. Вопросы гостю задавайте в комментариях к этой новости.

Напомним, что старт Кубка мира 2014/2015 намечен на 30 ноября, когда в Эстерсунде пройдет смешанная эстафета. На XSPORT.ua можно будет наблюдать за этой гонкой.

Источник: XSPORT
Рейтинг:
(Голосов: 0)

Комментарии 20

Войти
Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении правил.
Страницы:   1    2   
27 ноября 2014г. 15:27
Що сталося з Підгрушною? Куди вона пішла?
27 ноября 2014г. 14:43
Як пройшла підготовка Яни Бондарь в міжсезоння?і чи вона являється біатлоністкою основної збірної України?і друге за які заслуги капітан є Сєднев і чи він вийшов з фізичної ями в якій не показував швидкості навіть першої 40!
27 ноября 2014г. 14:11
Враховуючи те що почесний президент ФБУ Микола Томенко зараз буде при владi в складi Блоку Порошенко,чи можна сподiватись на iнвестицii в сучасний бiатлонний комплекс?Й чи не надходило пропозицii вiд концерну ROSHEN рекламувати Roshen на формi украiнських бiатлонiстiв?
27 ноября 2014г. 14:03
Доброго дня! Як склалася доля Ніни Карасевич і Оксани Яковлевої? Як у них склалося з працевлаштуванням і чи часто Ви з ними спілкуєтесь?
27 ноября 2014г. 14:01
Володимир Михайлович,скажiть будь-ласка на Вашу думку, що заважае Ользi Абрамовiй стабiльно стрiляти?Як вважаете, чи зможе вона претендувати на мiсце в естафетнiй 4-цi в цьому сезонi?
27 ноября 2014г. 01:32
Доброго дня, Володимир Михайлович. По-перше, хочу побажати вам і усій нашій збірній гарних результатів і достатнього фінансування для спортсменів, аби вони мали найкращі умови для тренувань.
По-друге, маю кілька питань:
1. За останні півроку в рекордну кількість банків були введені тимчасові адміністрації. Скажіть будь ласка, чи не обслуговувалась Федерація біатлону України в одному з них, і якщо так, то чи встигли вивести гроші Федерації в іншу банківську установу? Чи допомагає держава вирішити подібні проблеми, якщо вони мать місце.
2. Останнім часом все менше з уст українських спортсменів чути "спорт поза політикою". Мене цікавить, що з цього приводу думаєте ви особисто? Ви згодні з цим висловом? Якщо так, то дайте будь ласка оцінку подіям на Сході України, вони, на вашу думку, ще досі в площині політики, а не агресії однієї держави до іншої з прагненням дестабілізувати ситуацію в Україні будь-яким способом?
Дякую за відповіді.
26 ноября 2014г. 18:35
Доброго дня! У мене таке запитання: як почуває себе Ірина Варвинець? Чи зможе вона виступити на другому етапі Кубку Світу в Хохфільцені?
26 ноября 2014г. 13:59
На минулому тижнi була новина про пiдписання Д.Домрачевою контракту з фiнським виробником лижних палиць (не рiвних).Може Ви маете iнформацiю про цi палицi (про iх переваги) й чи не розглядаеться питання iх використання кимось в нашiй командi (у виглядi експерименту)?
26 ноября 2014г. 13:52
В мiжсезоння були чутки що Наталя Бурдига не визначилася з майбутнiм кар'ери.Зрозумiло що в цьому сезонi вона буде виступати.Може Ви знаете з чим пов'язанi ii роздуми про завершення кар'ери,адже поки що високих результатiв в неi не було на ЧС i е до чого прагнути.Ми всi сподiваемся що вона досягне успiхiв в нашiй естафетнiй 4-цi.
26 ноября 2014г. 13:47
Скажiть будь-ласка, як у нас справи iз сервiс-бригадою?Чи зберiгся кiстяк сервiс-бригади,може було поповнення чи втрати?Дякую

Страницы: 1  2  

Букмекер месяца