матч-центр
Вчера 10 5
Сейчас 4 4
Сегодня 10 9
Завтра 19 10
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 10 5
Сейчас 4 4
Сегодня 10 9
Завтра 19 10
все
важные
Вчера не было матчей
Вчера не было важных матчей
Сегодня нет матчей
Сегодня нет важных матчей
Нет запланированных матчей на завтра
Нет важных матчей на завтра

Веб-конференция с Брынзаком на XSPORT

27 ноября в 15:00 президент Федерации биатлона ответит на вопросы шаших читателей. ВИДЕО ОНЛАЙН В ЭТОЙ НОВОСТИ И НА ТЕЛЕКАНАЛЕ XSPORT!

Брынзак пообщается с читателями XSPORT.ua / XSPORT

Совсем недавно на XSPORT гостила олимпийская чемпионка биатлонистка Юлия Джима, и вот теперь, перед стартом очередного биатлонного сезона у болельщиков есть возможность на нашем сайте пообщаться с президентом Федерации биатлона Владимиром Брынзаком.

Веб-конференция с Брынзаком состоится 27 ноября в 15:00. Вопросы гостю задавайте в комментариях к этой новости.

Напомним, что старт Кубка мира 2014/2015 намечен на 30 ноября, когда в Эстерсунде пройдет смешанная эстафета. На XSPORT.ua можно будет наблюдать за этой гонкой.

Комментарии 20

Страницы: 1  2  
Олег Волощук
27 ноября 2014г. 15:27
Що сталося з Підгрушною? Куди вона пішла?
0 0
Тарас ТОМИН
27 ноября 2014г. 14:43
Як пройшла підготовка Яни Бондарь в міжсезоння?і чи вона являється біатлоністкою основної збірної України?і друге за які заслуги капітан є Сєднев і чи він вийшов з фізичної ями в якій не показував швидкості навіть першої 40!
0 0
Юрий Денисюк
27 ноября 2014г. 14:11
Враховуючи те що почесний президент ФБУ Микола Томенко зараз буде при владi в складi Блоку Порошенко,чи можна сподiватись на iнвестицii в сучасний бiатлонний комплекс?Й чи не надходило пропозицii вiд концерну ROSHEN рекламувати Roshen на формi украiнських бiатлонiстiв?
0 0
Denys Shakhovets
27 ноября 2014г. 14:03
Доброго дня! Як склалася доля Ніни Карасевич і Оксани Яковлевої? Як у них склалося з працевлаштуванням і чи часто Ви з ними спілкуєтесь?
0 0
Юрий Денисюк
27 ноября 2014г. 14:01
Володимир Михайлович,скажiть будь-ласка на Вашу думку, що заважае Ользi Абрамовiй стабiльно стрiляти?Як вважаете, чи зможе вона претендувати на мiсце в естафетнiй 4-цi в цьому сезонi?
0 0
irenko irenko
27 ноября 2014г. 01:32
Доброго дня, Володимир Михайлович. По-перше, хочу побажати вам і усій нашій збірній гарних результатів і достатнього фінансування для спортсменів, аби вони мали найкращі умови для тренувань.
По-друге, маю кілька питань:
1. За останні півроку в рекордну кількість банків були введені тимчасові адміністрації. Скажіть будь ласка, чи не обслуговувалась Федерація біатлону України в одному з них, і якщо так, то чи встигли вивести гроші Федерації в іншу банківську установу? Чи допомагає держава вирішити подібні проблеми, якщо вони мать місце.
2. Останнім часом все менше з уст українських спортсменів чути "спорт поза політикою". Мене цікавить, що з цього приводу думаєте ви особисто? Ви згодні з цим висловом? Якщо так, то дайте будь ласка оцінку подіям на Сході України, вони, на вашу думку, ще досі в площині політики, а не агресії однієї держави до іншої з прагненням дестабілізувати ситуацію в Україні будь-яким способом?
Дякую за відповіді.
0 0
Сергій Мел
26 ноября 2014г. 18:35
Доброго дня! У мене таке запитання: як почуває себе Ірина Варвинець? Чи зможе вона виступити на другому етапі Кубку Світу в Хохфільцені?
0 0
Юрий Денисюк
26 ноября 2014г. 13:59
На минулому тижнi була новина про пiдписання Д.Домрачевою контракту з фiнським виробником лижних палиць (не рiвних).Може Ви маете iнформацiю про цi палицi (про iх переваги) й чи не розглядаеться питання iх використання кимось в нашiй командi (у виглядi експерименту)?
0 0
Юрий Денисюк
26 ноября 2014г. 13:52
В мiжсезоння були чутки що Наталя Бурдига не визначилася з майбутнiм кар'ери.Зрозумiло що в цьому сезонi вона буде виступати.Може Ви знаете з чим пов'язанi ii роздуми про завершення кар'ери,адже поки що високих результатiв в неi не було на ЧС i е до чого прагнути.Ми всi сподiваемся що вона досягне успiхiв в нашiй естафетнiй 4-цi.
0 0
Юрий Денисюк
26 ноября 2014г. 13:47
Скажiть будь-ласка, як у нас справи iз сервiс-бригадою?Чи зберiгся кiстяк сервiс-бригади,може було поповнення чи втрати?Дякую
0 0

Страницы: 1  2  
Новости партнеров
http://inv-nets.admixer.net/dsp.aspx?rct=3&zone=f6c8cbbf-096b-4b28-b07e-757ff9e5f637&zoneInt=116§=111&site=111&rnd=210901299
Новости партнеров
Новости партнеров