матч-центр
Вчера 14 6
Сейчас 0 0
Сегодня 20 9
Завтра 25 3
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 14 6
Сейчас 0 0
Сегодня 20 9
Завтра 25 3
все
важные
Вчера не было матчей
Вчера не было важных матчей
Сейчас нет матчей
Сейчас нет важных матчей
Сегодня нет матчей
Сегодня нет важных матчей
Нет запланированных матчей на завтра
Нет важных матчей на завтра

Веб-конференция Елены Пидгрушной. Видео

Капитан сборной Украины ответила на вопросы болельщиков

Елена Пидгрушная на летнем чемпионате мира в Отепя. Август 2016 / Facebook Detlef Eckert

В субботу, 22 октября, на телеканале XSPORT и на портале XSPORT.ua состоялась веб-конференция Елены Пидгрушной, Олимпийской чемпионки и чемпионки мира по биатлону, лидера и капитана украинской сборной, экс-заместителю министра молодежи и спорта.

Видео веб-конференции Елены Пидгрушной

Напомним, в сезоне 2015/2016 Елена Пидгрушная трижды побывала на подиуме личных гонок Кубка мира – в том числе одержала победу в спринте в Кенморе. Кроме того, украинки – с Пидгрушной на ее «железобетонном» последнем этапе – трижды поднимались на подиум в эстафетах, в частности, выиграли Рупольдинг, и заняли второе место в зачете эстафет Кубка мира. В общем зачете Елена заняла седьмое место.

На летнем чемпионате мира Пидгрушная в очередной раз подтвердила свой статус номера 1 в сборной Украины, выиграв полный комплект наград – золото в спринтебронзу в гонке преследования и серебро в смешанной эстафете.

Комментарии 41

Страницы: 1  2  3  4  5  
Вадім Кузьмич
22 октября 2016г. 12:50
А чому не було сказано про трансляції???
0 0
Витя
22 октября 2016г. 11:26
Питання до Олександра Мащенка - чи буде сезон 2016-17 з бiатлону транслюватись на телеканалi Хспорт?
0 0
Болельщик
22 октября 2016г. 11:25
Добрий день.
Питання до Мащенка.
Телеканал Хспорт покаже новий бiатлоний сезон?
0 0
Вованчик
22 октября 2016г. 10:41
Шановний коментатор, скажіть будь ласочкааа що відомо що до трансляцій на першому національному у цьому році?????
0 0
Светлана Рябова
22 октября 2016г. 15:10
Трансляции на первом национальном в этом году будут.
0 0
Сергій
22 октября 2016г. 10:37
Доброго дня)
Скажіть будь ласка,як ваше самопочуття і яка атмосфера у команді???
Готові у цьому сезоні боротися за 1м у Кубку Націй та естафетах???
Дякую))
0 0
Лена
22 октября 2016г. 09:47
Все говорят о феноменальном последнем эстафетном круге. Но на втором, круге иногда проигрывается весь гандикап выигранный для Лены командой. Почему так происходит?
Неудобно ехать первой?
Статистика подсказывает, что в эстафетах на втором круге Лена часто выпадает из топа (иногда даже топ 10).
Как Валя?
Спасибо
0 0
Александр Захарченко
22 октября 2016г. 09:45
Добрий день.1. Розкажіть , що там з базою біля Тернополя. Підніміть громадскість, хай Бринзак , Томенко підключаться. 2. Що Вам відомо за Ольгу Абрамову? 3. Як Ви гадаєте, наша збірна в порівнянні з минулим роком стала слабшою чи сильнішою? І чому? 4. На Вашу думку, чого не вистачає збірникам, щоб завоювати ВКГ? 5.Яку роль в сьогоднішньому професійному спорті займають медпрепарати? Чи можливо за допомогою медицини зробити з любої людини чемпіона?
0 0
валентина
22 октября 2016г. 08:12
Скажите пожалуйста, какое решение было принято по Ольге Абрамовой и когда мы увидим ее в составе сборной?
0 0
Віка
21 октября 2016г. 23:20
Привіт, Олено!!! Маю до Вас такі питання: чи маєте Ви бажання виступити в естафеті на ОІ 2018 тим же ефектним складом, що і в Сочі ( сестри Семеренко Юля Джима і Олена Підгрушна)? Чи плануєте виступати після ОІ? Який настрій у всієї жіночої збірної України на цей сезон?
Зичу нових звершень в наступному сезоні, такого ж феєричного останнього кола у всіх гонках і ввійти в топ трійку в цьому сезоні) А всій жіночій збірній хорошого настрою , перемог і фарту в кожному старті! Ви в нас найкращі!!!!!!!!!!!
0 0
Андрій
21 октября 2016г. 20:59
Доброго дня Олена Михайлівна. У мене до Вас  такі запитання: 1. Сезон 2015 - 2016 всих нас здивував Вашим феєричним поверненням. 7 місце в заліку Кубку світу після перерви в один рік це м'яко кажучи не погано. З цього приводу у мене запитання: Які завдання ви ставите перед собою особисто на сезон 2016-2017. І ще одне питання організаційного плану: які відмінності Ви  у відчули, працюючи з  Велепецом  у порівнянні з Біловою. Заздалегідь вдячний)
0 0

Страницы: 1  2  3  4  5  
Новости партнеров
http://inv-nets.admixer.net/dsp.aspx?rct=3&zone=f6c8cbbf-096b-4b28-b07e-757ff9e5f637&zoneInt=116§=111&site=111&rnd=210901299
Смешанные единоборства
19:30
Новости партнеров