Вчера 1
Сегодня 8
Завтра 4
Развернуть Свернуть

Виталий Кличко откровенно рассказал о своей личной жизни

Мэр Киева объяснил, почему не живет вместе с женой
Виталий Кличко откровенно рассказал о своей личной жизни
Виталий Кличко с супругой Натальей
Легендарный боксер Виталий Кличко в своем недавнем интервью с журналистом Дмитрием Гордоном затронул одну из самых пикантных тем, касающуюся его личной жизни.

Мэр Киева опроверг информацию о том, что разводится со своей супругой Натальей:

 «Если мы будем разводиться, мы обязательно сообщим об этом».


Отметим, что Виталий и Наталья поженились в 1996 году, за это время в их семье родилось два сына и одна дочь. Уже несколько лет супруга Кличко-старшего проживает в Германии, где строит карьеру певицы.
Источник: XSPORT
Рейтинг:
(Голосов: 115)

Комментарии 51

Войти
Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении правил.
Страницы:   1    2    3    4    5    6   
31 января 2022г. 15:25
Я не знаю чи гарний мер Кличко для Київа, про це нехай скажуть кияни, ну чому як тільки людина при владі, а це фінанси, великі кошти, йхні дружини  та діти мешкають за кордоном, і Ви мені будете казати що вони патріоти, та побойтися бога.
16 января 2022г. 17:59
КЛИЧКО САМЫЙ ЛУЧШИЙ МЭР .....СЛАВА КЛИЧКУ !!!! ДА ПРОДЛТСЯ ЕГО МЭРСТВО СКОЛЬКО ОН САМ ТОГО ПОЖЕЛАЕТ
17 января 2022г. 11:35
Сумно народ Укр. Не витримав перевірки на ідіоти
25 января 2022г. 10:38
:|интересно чей он мэр, под кем пляшет...
7 января 2022г. 14:42
Сказано ж вам, що ви тепер живете у благословенному місті у 2222 році.
Якби не загроза ще більших Зе-дебілів, то цього імбецила вже б давно було пора спихнути...
А так хохли мають те, що бажають.
Посенькешапка.
15 января 2022г. 21:01
В чо не спихали при Пєці? Все влаштовувало? А тепер Зе винуватий?
19 января 2022г. 11:27
Чому кожен себе вважає ідеалом. А інших можна обзивати ,принижувати. Так і про вас думають коли чит
3 февраля 2022г. 00:45
Пилипок ти дурко!!!
2 января 2022г. 01:26
Зебилы налетайте.
Клюйте Кличка. Давайте этих пальчевских да верещуков посадим в кресло киевскиго мера
27 декабря 2021г. 03:31
Дурниці пишите
27 декабря 2021г. 03:30
Маячня
22 декабря 2021г. 13:11
Ложь, жена Кличко никакая не певица.  Я живу тут, в Германии, и о его натальи никто ничего не знает. Они давно живут отдельно.
25 декабря 2021г. 17:19
Она оперная певица ,даже всегда пела гимн Украины для Владимира перед боями
21 декабря 2021г. 16:31
мер котрий зробив для Київа більше чим всі мери разом взяті з 1990 року,знову як колись столиця стала самою зеленою в европі за кількіістю парків скверів ,спортивних і дитячих площадок , проти нього зедебіли з проросійською 5 колоною вони хочуть знищити його авторитет але кияни за нього,а ці дописи зрадників України котрі хочуть і ждуть путіна, в істериці що не можуть скинути клічко
21 декабря 2021г. 21:01
*TIRED*:ROFL::ok::|:(=]
21 декабря 2021г. 21:36
Стас иди подлечись придурас
4 января 2022г. 00:55
8)
4 января 2022г. 00:55
8)
16 января 2022г. 19:42
Вій , а ти ще там на  дурці 😂😂😂😂😂
26 декабря 2021г. 18:05
Достойний мер столиці!
30 декабря 2021г. 09:56
самий найкращий мер нашої столиці;)
1 января 2022г. 10:04
Найкращий мер
1 января 2022г. 10:06
Може вам дійсно "повилазило"
30 декабря 2021г. 09:57
Найкращий мер столиці.
30 декабря 2021г. 09:58
найкращий мер  Києвп.!!!!
22 января 2022г. 16:07
Столица достойна своего  Мерина вместе с проживающими там же - лошадками
26 декабря 2021г. 21:37
;);););)бред.
26 декабря 2021г. 21:38
Бред.
30 декабря 2021г. 10:27
От не треба розписуватися за всіх киян! Я киянка від діда прадіда і пам'ятаю який був Київ, такого ЖАХУ, що зробили з міста в страшному сні уявити було не можна! Де ті сквери?! Мабуть, ПОВИЛАЗИЛО?!
15 января 2022г. 21:04
Підтримую. Хаотична забудова, такий хаос у всьому, дуже шкода, як спотворили Київ...
16 января 2022г. 19:46
Тобі дійсно повилазило, незаконні забудови почали з'являтися під час правління льоні ''космоса'' та його молодої команди ,яка продавала направо та наліво місця під забудови ,які забудовуються по даний час .
23 января 2022г. 15:02
Значит Кличко должен был снести не законные забудовы а не пиарится на стеклянном мосту который уже восем раз ремонтировала фирма которая принадлежит кличку
22 января 2022г. 16:12
Це виліз геморой у Меріна, тому у всіх і очі від такого виду повилазили. Чудовисько, а не мер.
1 января 2022г. 04:45
Согласна 💯!
1 января 2022г. 04:47
Согласна на все 💯!
1 января 2022г. 19:57
Нехай розритий дволітній котлован добудує на м.Лісовій, та багатолітні отруєні дерева у парку посадить, а то тільки собі а не людям.
6 января 2022г. 21:58
Вы посмотрите на столицу и оцените   работу  мера.Это ужас