Вчера 9
Сегодня 1
Завтра 16
Развернуть Свернуть

Веб-конференция Ярослава Поповича

Задавайте вопросы украинскому велогонщику.
29 мая 2015г. 16:50
Веб-конференция Ярослава Поповича в пятницу 29-го мая на XSPORT.ua! / sport-xl.org

В пятницу 29-го мая в гости к XSPORT.ua придет чемпион мира-2001 среди гонщиков до 23 лет, лучший молодой гонщик Tour de France-2005 Ярослав Попович. Задавайте свои вопросы в комментариях к этой новости!

Смотреть веб-конференцию можно будет в этой новости, и плеере ONLINE 2. Начало – в 16:00!

Источник: XSPORT
Рейтинг:
(Голосов: 0)

Комментарии 9

Войти
Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении правил.
29 мая 2015г. 15:46
Как вы оцениваете последние сезон Тур де Франс? Откуда взялись британцы? И когда появится новый Ленс Армстронг с новым Яном Ульрихом на пару?
29 мая 2015г. 15:30
Я знаю, що вб любите їздити на мотоциклах. Цікаво було б зайнятися мотогонками пвсля закінчення кар'єри?
29 мая 2015г. 15:28
Ярослав, скажите, сколько стоит содержать велокоманду для Тур де Франц и как ее туда заявить?
29 мая 2015г. 13:47
За кого болеете на нынешней ДЖиро? Вы выступили против президента федерации БОриса Иванова. как считаете, что нужно сделать, кроме того. чтобы найти спонсора?
29 мая 2015г. 13:44
1) Які плани до кінця сезону?
2) в якій команді будете наступного року?
3) кого вважаєте найкращим капітаном за свою кар'єру?
29 мая 2015г. 12:16
Ярославе - готовий посприяти тобі з пошуком видавництва. У Львові - на Привокзальній - є видавництво, що спеціалізується на виданні літератури про спорт. телефонуй 0672722712. Михайло Романяк.
29 мая 2015г. 09:43
Ярославе, привіт. Питання такі. Яке в тебе зараз відношення до Армстронга, знаючи, що він багато із своїх титулів досягнув не зовсім чесним шляхом? І взагалі, як ти ставишся до будь-яких спортсменів, які свідомо використовували допінг?
Успіхів тобі!
27 мая 2015г. 17:59
Ваш прогноз на Джиро и Тур де Франс
27 мая 2015г. 17:32
Ярославе, дуже приємно бачити вас в Україні. Питання таке: як у вас з працевлаштуванням? є контракт на насутпний рік? чому Вас не беруть на тур де франс і джиро?

Букмекер месяца