Онлайн
матч-центр
Вчера 28 11
Сейчас 0 0
Сегодня 21 5
Завтра 1 0
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 28 11
Сейчас 0 0
Сегодня 21 5
Завтра 1 0
все
важные
Вчера не было матчей
Вчера не было важных матчей
Сейчас нет матчей
Сейчас нет важных матчей
Сегодня нет матчей
Сегодня нет важных матчей
Нет запланированных матчей на завтра
Нет важных матчей на завтра

«Карпаты» обвинили ФФУ и УПЛ в антипатриотизме

Львовские «Карпаты» написали письмо в адрес двух главных футбольных организаций страны.

Львовские болельщики умеют поддержать / rian

Аутсайдеры украинской Премьер-лиги «Карпаты» отреагировали открытым письмом на пассивное, на их взгляд, отношение чиновников к ситуации в украинской армии.

Полный текст языком оригинала, вашему вниманию.

ФФУ та ПЛ не бажають підтримати українську армію?

Як відомо, ще 27 листопада 2014 року львівські «Карпати» звернулись до Прем’єр-ліги, ФФУ та усіх українських клубів з ініціативою про підтримку української армії. 6 грудня в Україні відзначатиметься день Збройних сил, тож «зелено-білі» запропонували ФФУ та ПЛ, аби всі клуби, які гратимуть у перенесеному турі, вийшли на поле в патріотичних футболках з гаслом «За честь і славу, за народ». Також було запропоновано перед матчами розтягнути банер із гаслом «Наша армія – наша гордість» і провести збір коштів на підтримку української армії під час домашніх поєдинків (детальніше про ініціативу тут – http://www.fckarpaty.lviv.ua/ua/news/13400/page2.html).

Відповідний лист на адресу ФФУ та ПЛ було надіслано того ж дня, однак донині ці організації жодним чином не висловились щодо запропонованих активностей. Аж раптом учора, 2-го грудня, усі клуби Прем’єр-ліги отримали офіційні листи з пропозицією у дні матчів перенесеного туру провести акції на підтримку переселенців з Криму та Сходу України.

ФК «Карпати» високо цінує той факт, що Національна Федерація та Прем’єр-ліга нарешті активізувались у напрямку проведення соціально-патріотичних акцій. Наш клуб не бачить жодних проблем у поєднанні обох ініціатив і висловлює готовність підтримати запропоновані ФФУ та ПЛ активності, однак цілком слушно виникають питання:

1. За наявною у нас інформацією від клубів Прем’єр-ліги (зокрема, за результатами спілкування з представниками найближчого суперника «Карпат» – одеського «Чорноморця»), ініціатива щодо збору коштів на потреби українського війська знайшла цілковиту підтримку у багатьох футбольних містах України. Чи проводила Прем’єр-ліга бодай усне опитування клубів-учасників з метою виявити рівень підтримки запропонованої «Карпатами» акції?

2. Чи означає пропозиція ФФУ та ПЛ щодо залучення клубів у рамках перенесеного туру до підтримки переселенців те, що ці організації відмовились від заходів щодо підтримки українського війська у День збройних сил України? Якщо так, то чому?

3. Чому досі посадовці ПЛ та ФФУ жодним чином не відреагували та не висловились щодо офіційного листа ФК «Карпати» з пропозицією підтримати українську армію, наче його (листа) і не було? Чи етично цілковито ігнорувати звернення клубу, одного зі своїх засновників, і чи відповідає це високим стандартам професійного рівня керівників Федерації та Прем’єр-ліги?

Зважаючи на обмаль часу, що залишився для організації акції на підтримку української армії (друк футболок, банерів тощо), просимо Прем’єр-лігу надати відповіді на вищезазначені питання максимально оперативно, а саме – до четверга, 4-го грудня, 11:00 год. 

Комментарии 0

Новости партнеров
05:30
Телемагазин
http://inv-nets.admixer.net/dsp.aspx?rct=3&zone=c08dc240-545e-4be4-b97f-50058f51a079&zoneInt=17713§=5191&site=4482&rnd=[CACHEBUSTING]
Новости партнеров