матч-центр
Вчера 3 2
Сейчас 0 0
Сегодня 3 1
Завтра 22 0
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 3 2
Сейчас 0 0
Сегодня 3 1
Завтра 22 0
все
важные
Сейчас нет матчей
Сейчас нет важных матчей
Нет запланированных матчей на завтра
Нет важных матчей на завтра

МВД Украины просит ФФУ провести все оставшиеся матчи сезона без зрителей

Обстановку для проведения игр силовики считают «неблагоприятной».

stadion.lviv.ua

В среду Департамент общественной защиты Министерства внутренних дел Украины обратился к Федерации футбола страны, Премьер-лиге и Профессиональной футбольной лиге с просьбой отказаться от присутствия зрителей на трибунах на всех футбольных матчах внутренних соревнований до конца нынешнего сезона.

«На сьогодні в державі склалася несприятлива обстановка для проведення футбольних матчів. Це яскраво ілюструють останні резонансні події, якими супроводжувалися футбольні матчі 27 квітня в Харкові та 2 травня в Одесі.

У зв’язку із цим МВС було вимушене звернутися до Федерації футболу України, Прем’єр-ліги та Професіональної футбольної ліги із клопотанням щодо проведення решти футбольних матчів сезону 2013-2014 років у робочий час в будні дні та без присутності глядачів.

Крім того, із міркувань безпеки, футбольні матчі, проведення яких було заплановано на території Донецької, Луганської, Одеської та Харківської областей, запропоновано перенести до інших регіонів.

МВС із розумінням ставиться до прагнення футбольної спільноти зберегти в цілісності національну першість. Водночас звертаємося до організаторів футбольних матчів та футбольних уболівальників з проханням поставитися із розумінням до цих вимушених заходів, адже життя та здоров’я людини є найвищою цінністю Української держави», - сообщает МВД Украины.

Комментарии 0

Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении ПРАВИЛ.
Новости партнеров
http://inv-nets.admixer.net/dsp.aspx?rct=3&zone=c08dc240-545e-4be4-b97f-50058f51a079&zoneInt=17713§=5191&site=4482&rnd=[CACHEBUSTING]
Новости партнеров
Видео