Завтра 4

ЮХЛ: Хокеїст заробив 70 штрафних хвилин за гру!

Харківський динамівець проявив агресію
24 октября 2013г. 15:35

Третій ігровий день київського етапу  юніорської хокейної ліги України, який проходив у Києві на ковзанці по вулиці Шалетт, ознаменувався серією конфліктів і великою кількістю штрафних хвилин.

У матчі "Крижинка" - СДЮСШОР-"Динамо" (7:1) пристрасті закипіли на 41-й хвилині, коли бійку влаштували Ігор Радецький ("Крижинка") і Сергій Мар’єнко ("Динамо"), а у динамівця Михайла В’язова стався фізичний контакт з арбітром Олегом Серебряковим, а також з лінійним суддею, за що харків’янина нагородили двома матч-штрафами (!) і 20-ма хвилинами за виняткову грубість. В результаті агресивність В’язова вилилася йому аж у 70 штрафних хвилин за гру! До того ж за дев’ять секунд до сирени 5+20 хвилин отримав динамівець Артур Малюшенко. В результаті суддівська бригада виписала суперникам 188 штрафних хвилин (33 - 155).

Спекотно було і в дуелі "Сокіл" - СДЮСШОР-2 (3:5), де судді виписали 70 хвилин покарання господарям і 45 хвилин харків’янам. У цьому поєдинку виникла бійка між Антоном Гаврильченком ("Сокіл") та Ігорем Кауном (СДЮСШОР-2), а киянин Вадим Чубенко був покараний за небезпечну атаку в область голови.

Відзначимо, що "Сокіл" тренерів Леоніда Шафаренка та Олега Ісламова виступив у Києві невдало: три поразки в трьох матчах і жодного здобутого очка. Проте за честь столиці постояла "Крижинка" Юрія Павлова, яка пройшла другий тур без очкових втрат - 9 балів у трьох поєдинках.

Додамо, що найкращим бомбардиром туру став гравець СДЮСШОР-2 Владислав Єфремов, на рахунку якого 3 закинуті шайби та 5 результативних передач. Також варто відзначити його одноклубника Пилипа Матвієнка (6 очок), "динамівців" Владислава Михалькова та Олександра Щербаня (по 5 очок), а також гравців "Крижинки" Івана Радецького та Олексія Ворону (по 6 очок).