Сегодня 6 2
Завтра 10 5

"Ак Барс" поступився "Динамо" в Казані

Касянчук був жорстко покараний

Хокеїсти московського "Динамо" за булітами перемогли казанський "Ак Барс" у матчі регулярного чемпіонату КХЛ.

Ігровий час поєдинку, що відбувся у середу в Казані, закінчився з рахунком 2:2 (2:1, 0:1, 0:0, 0:0). У господарів закинутими шайбами відзначилися Костянтин Корнєєв (3-тя хвилина) та Данис Заріпов (10). У "Динамо" голи на рахунку Максима Соловйова (12) та Костянтина Волкова (35). При чому обидві шайби влетіли у ворота Костянтина Баруліна, коли його команда грала у меншості.

Переможний буліт реалізував Костянтин Цвєтков.

Відзначимо, що нападник збірної України, "динамівець" Костянтин Касянчук на 40-й хвилині матчу був покараний за колючий удар ключкою та отримав дисциплінарний штраф до кінця гри.

У наступному матчі 1 жовтня "Ак Барс" зіграє проти СКА у Санкт-Петербурзі, а "Динамо" 29 вересня зіграє в Москві з уфимським "Салават Юлаєв".