Завтра 1

"Академія хокею" програла перший міжнародний матч

Білоруси виявилися сильнішими
28 марта 2012г. 14:45

Команда "Української академії хокею" з розгромним рахунком програла свою першу міжнародну гру в історії. Підопічні Вадима Кір’яна і Марка Єйтса 0:8 удома поступилися найкращому хокейному колективу Білорусії серед чотирнадцятирічних - "Раубічам".

Найуспішнішим для гостей став перший період. Маючи разючу перевагу над українцями у зрості та вазі, гості використали цю перевагу сповна. Вже у стартовому відрізку протистояння у воротах синьо-жовтих опинилося чотири шайби.

Після першої перерви темп гри дещо впав. Дениса Царука у воротах української команди змінив Антон Дорош. Пропустив він стільки ж шайб скільки і його попередник, проте грав набагато впевненіше, не раз рятуючи своїх партнерів від чергового голу.

А от у нападі ситуація для українців так і не покращилась. За три періоди, стопроцентних гольових моментів українські форварди так і не створили.