"Акули" гучно грюкнули дверима

А "Беркут" перейшов на кулачний бій

Під завісу регулярної першості "Харківським Акулам" таки вдалося грюкнути дверима. Підопічні Дмитра Якушина дали столичним візитерам з ХК "Беркут" справжній бій, перегравши третю команду ПХЛ у серії булітів – 5:4.

Кияни тричі за матч були попереду: після дубля Владислава Бризгалова і гола Павла Волчека, - але харків’яни продемонстрували характер.

До того ж у деяких ситуаціях, як-от у ситуації з третім голом, "Акулам" допоміг голкіпер "Беркуту" Ян Хован. Словацький легіонер пропустив дещо курйозний гол від Івана Савченка з середньої зони, після чого на третій період вийшов дублер Хована Євген Константинов.

Однак і йому не судилося відстояти на "нуль". Зусиллями гравця юніорської збірної України Максима Мартишка "Акули" перевели зустріч в овертайм, а потім здолали суперника за булітами. Вирішальний гол на рахунку Віталія Кліменкова.

Програш настільки засмутив захисника "Беркута" Дениса Ісаєнка, що він вже після закінчення зустрічі грубо відштовхнув Єгора Посєвіна й спровокував кулачну бійку.

Як закінчився інший матч дня, дізнайтеся тут, огляд матчу "Акули" - "Беркут" дивіться тут