матч-центр
Вчера 0 0
Сейчас 0 0
Сегодня 1 1
Завтра 1 1
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 0 0
Сейчас 0 0
Сегодня 1 1
Завтра 1 1
все
важные
Вчера не было матчей
Вчера не было важных матчей
Сейчас нет матчей
Сейчас нет важных матчей

"Акули" кинуть проти "Левів" свіжі сили

Команди готуються до фіналу малого плей-оф

У втішному плей-оф розпочинається боротьба за п’яте місце. Поведуть її команди, що за підсумками регулярного чемпіонату посіли 5-ту та 6-ту позиції - "Львівські Леви" та "Харківські Акули".

На шляху до очного протистояння обидві команди досить легко здобули по дві перемоги над "Вінницькими Гайдамаками" та "Білим Барсом" відповідно.

Регламент плей-оф за 5-те місце також складається з двох поєдинків: перший у Харкові, другий - у Львові. У разі, якщо кожна з команд виграє по одному матчу, то буде рахуватися різниця закинутих та пропущених шайб.

Між тим жоден з суперників не згоден на мирову. У "Акул" є вагомий аргумент, чому саме вони мають претендувати на 5-те місце - у п’яти з шести зіграних матчів у регулярному чемпіонаті вони перемагали "Левів". Проте, плей-оф - це зовсім інша історія.

До двох останніх поєдинків цього сезону проти "Левів" "Харківські Акули" підійшли з мінімальними кадровими втратами та великим бажанням досягти успіху. Не допоможуть харківській команді через травми лише Євген Секірко та Ігор Кривонос.

Проте Кривоносу, який не гратиме через біль у спині, є гідна заміна - це Роман Кривда. Він відновився після вкрай неприємної травми коліна, яку отримав ще у січні у поєдинку регулярного чемпіонату проти "Компаньйона".

До речі, специфічні навики Кривди можуть виявитися корисними в іграх саме з "Левами". Роман - тафгай. А матчі між харківською та львівською командами - це завжди жорстке протистояння двох вкрай принципових суперників.

Комментарии 0

Новости партнеров
19:00
Пляжный футбол. Суперкубок Украины. Финал. Премьера
http://n161adserv.com/vast.xml?key=733a4eb84f74cedf5c3b8162db2fd613&vastv=3.0
Новости партнеров
Новости партнеров