матч-центр
Вчера 3 3
Сейчас 0 0
Сегодня 3 3
Завтра 1 1
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 3 3
Сейчас 0 0
Сегодня 3 3
Завтра 1 1
все
важные
Сейчас нет матчей
Сейчас нет важных матчей

"Акули" виявилися сильнішими за "Левів"

Харківський клуб переміг у першому матчі серії

"Харківські Акули" суттєво наблизилися до п’ятого місця за підсумками сезону у ПХЛ, перемігши "Львівських Левів" у першому матчі фінальної серії малого плей-оф.

Галичан неабияк підвела гра у меншості. За кидками 25-23 на користь акул, а от на табло 5:2. Чотири шайби господарів стали наслідком реалізації більшості. Спочатку зайвого розіграв Денис Петрухно, потім подвійну чисельну перевагу втілив у гол Костянтин Калмиков. Валерій Бобков - єдиний, хто не підтримав тенденцію, бо ж відзначився за рівних складів.

Після цього "Леви" змінили Сергія Горєлова на Райана Донована. І справа не у пропущених шайбах, просто у російського стража воріт виникли проблеми з амуніцією. Поки він приводив її до ладу, його колега Донован також пропустив. Це Віталій Кліменков знову реалізував більшість.

Невдовзі Олексій Мадера скоротив відставання у рахунку. Однак той таки Клімєнков оформив дубль, чим неабияк ускладнив "Левам" життя перед другим матчем серії. Шайба Дмитра Расторгуєва стала для галичан слабкою втіхою – 5:2 за "Акулами".

Тепер 14 березня команді Владислава Єршова доведеться відігравати три шайби, бо ж за регламентом боротьба за п’яте місце триватиме не довго – лише два матчі.

Дивіться огляд цього матчу

Комментарии 0

Новости партнеров
3.15
http://n161adserv.com/vast.xml?key=733a4eb84f74cedf5c3b8162db2fd613&vastv=3.0
Новости партнеров
Новости партнеров