Американці вибороли друге місце у групі

Швейцарія програла останній матч на ЧС
15 мая 2012г. 22:32

Збірна США здобула перемогу над збірною Швейцарії у останньому матчі групового етапу чемпіонату світу.

Поєдинок закінчився з рахунком 5:2 (0:0, 2:1, 3:1) на користь американської команди, у складі якої відзначились Боббі Раян (23-тя хвилина), Кем Фаулер (37), Пол Стастни (46), Алекс Голігоскі (47) та Джеф Петрі (55).

У швейцарців голи закидали Іво Рутеманн за секунди після початку другого періоду та Морріс Трашслер на 55-й, коли збірна Швейцарії вже поступалася з рахунком 4:1.

Ця перемога дозволила збірній США з 16-ма очками вийти на другу позицію у своїй групі, обійшовши на одне очко Фінляндію та Словаччину. Для збірної Шейцарії, яка ще раніше втратила шанси на потрапляння у плей-офф, цей поєдинок турнірного значення вже не мав.