матч-центр
Вчера 0 0
Сейчас 0 0
Сегодня 1 1
Завтра 1 1
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 0 0
Сейчас 0 0
Сегодня 1 1
Завтра 1 1
все
важные
Вчера не было матчей
Вчера не было важных матчей
Сейчас нет матчей
Сейчас нет важных матчей

Андрющенко: У "Донбасу-2" провалився третій ззаду

Цього разу удача вже не допомогла

"Донбас-2" у повторному київському матчі проти "Компаньйон-Нафтогазу" підвела заслабка гра у захисті та відсутність моментів у нападі. Так прокоментував поразку донецької команди її тренер Ігор Андрющенко.

"По-перше, ми слабо спрацювали з третім ззаду, тобто у нас з’явилися три голи у контратаці, дисципліна в обороні дійсно у цій грі підвела, ну, і сам факт, що не залежно від цього ми нічого не створили сьогодні у нападі. Коли граєш в атаці, то у суперника більше сил витрачається у обороні, і відповідно, він менше грає у нашій зоні"
, - наголосив він.

За словами тренера "Донбасу-2", команда пропустила три чи чотири аналогічні шайби у матчі, викликані тим, що провалювався центрфорвард, який мав підстраховувати захисників.

Андрющенко також зазначив, що у його підопічних не було особливої переваги і у першій зустрічі з киянами, однак тоді допомогла удача.

"Не сказати, що у нас була перевага й у минулій грі, але ми перемогли, удача була на нашому боці. А у цій грі зібрано зіграли хокеїсти "Компаньйону", ми, можливо, дещо втомилися, або з інших незрозумілих причин слабо зіграли у обороні"
, - сказав він.

Тренер розповів, що під час паузи у чемпіонаті хокеїсти "Донбасу-2" отримають три дні відпочинку, після чого відновляться тренування, на яких суміщатимуться заняття в тренажерному залі з льодовими.

Нагадаємо, що напередодні у Києві донецький "Донбас-2" поступився місцевому "Компаньйон-Нафтогазу" з рахунком 1:5.

Комментарии 0

Новости партнеров
http://vast.vertamedia.com/vast-proxy/?aid=33806&content_page_url=xsport.ua&player_width=680&player_height=633&video_duration=300&cb=12345
Новости партнеров
Новости партнеров