Анісін не зможе втекти від "Динамо" у НХЛ

Нова угода між лігами ускладнює життя

Нова угода між КХЛ та НХЛ не дозволить форварду Михайлу Анісіну, що вступив у конфлікт з генеральним менеджером московського "Динамо" Андрієм Сафроновим, виступати у НХЛ. Про це заявив голова спортивно-дисциплінарного комітету КХЛ Валерій Каменський.

"У будь-якому випадку згідно з новим договором між КХЛ і НХЛ, Анісін абсолютно точно не зможе грати у Національній лізі. З приводу АХЛ поки не можу сказати, але не бачу ніякого сенсу їхати до Північної Америки за копійки, коли можна за хороші гроші грати в Росії", - переконаний Каменський.

Він вважає, що між Анісіном та "Динамо" виник звичайний конфлікт інтересів, і обидві сторони повинні домовитися між собою.

"В принципі ситуація зрозуміла: хокеїст хоче отримувати за свою працю якомога більше, а керівництво "Динамо" прагне витрачати якомога менше. Це конфлікт інтересів, таке часто трапляється в бізнесі", - зазначив керівник спортивно-дисциплінарного комітету КХЛ.

Пізніше сьогодні КХЛ оприлюднила офіційне повідомлення віце-президента ліги з хокейних операцій Володимира Шалаєва, у якому говориться, що на даний момент КХЛ не має підстав втручатися в конфлікт між Анісіним та "Динамо".

"Для того, щоб підключитися до розгляду, дисциплінарний комітет повинен отримати офіційну заяву від Анісіна або "Динамо". Також немає сенсу всерйоз розмірковувати і про можливість виїзду Михайла до Національної хокейної ліги. При чинному контакті з клубом КХЛ це неможливо", - заявив Шалаєв.

Нагадаємо, що Анісін, якого не влаштувала фінансова пропозиція "Динамо", продовжує бойкотувати підготовку москвичів до сезону і тренується під керівництвом свого батька.

Комментарии 0

Новости партнеров
http://inv-nets.admixer.net/dsp.aspx?rct=3&zone=f6c8cbbf-096b-4b28-b07e-757ff9e5f637&zoneInt=116§=111&site=111&rnd=210901299
Смешанные единоборства. Турнир «Боремся вместе». Прямая трансляция
19:00
Новости партнеров
Новости партнеров