Анісін помирився з "Динамо" і підписав нову угоду

Ротенбергу вдалося домовитись

Московське "Динамо" підписало дворічний контракт з нападником Михайлом Анісіним, повідомив журналістам президент хокейного клубу Михайло Тюркін.

За його словами, конфлікт між клубом і 24-річним хокеїстом вичерпаний. Угода буде діяти до 30 квітня 2014 року.

"Ми підписали дворічний контракт, завтра Михайло з’явиться на зборах команди у білоруському Пінську і приступить до тренувань з усім колективом. Я з самого початку не бачив проблем у команді з цим хокеїстом, були певні нюанси, які не дозволили своєчасно і конструктивно зробити це раніше . Умови контракту оптимальні, вони влаштовують і московське "Динамо", і гравця. Ніяких захмарних сум там немає. Контракт повністю відповідає рівню гри і результатам, які показував Михайло Анісін", - відзначив Тюркін.

Найбільш значущу роль, за словами Тюркіна, зіграв у вирішенні цієї проблеми новий керівник клубу Аркадій Ротенберг, який "виявив мудрість і у найкоротші терміни увійшов в курс справи, розібрався в ситуації, провів переговори з гравцем". "Дуже конструктивно була вироблена позиція, яка знайшла відображення в контракті. Завдяки цьому Анісіна у "Динамо", - сказав Тюркін.

У свою чергу агент Анісіна В’ячеслав Махренський розповів про умови контракту свого підопічного: "Сума угоди на перший сезон - 20 мільйонів рублів, на другий - 25 мільйонів. Адже ніхто ніяких шалених грошей, які озвучувалися раніше, не просив".

Нагадаємо, що 24-річний хокеїст пропустив перші два тижні зборів "Динамо", мотивуючи таку поведінку необхідністю переглянути умови дворічного контракту з клубом.

Анісін став найкращим снайпером плей-офф-2012.

Комментарии 0

Новости партнеров
http://n130adserv.com/vast.xml?key=571d1794743ba3307184bc12cba0f4c8&zone=PRE_ROLL&vastv=3.0
Волейбол. Кубок ЕКВ. Мужчины. 1/32 финала. Барком-Кажаны (Львов) - Войводина (Нови-Сад, Сербия). Премьера
21:00
Новости партнеров
Новости партнеров