Арбітраж "віддав" Вишневські "Айлендерз"

Словак вже подумує втекти до КХЛ

Арбітраж НХЛ схвалив обмін захисника Любомира Вишневські з клубу "Анагайм Дакс" у "Нью-Йорк Айлендерз" на право вибору у другому раунді драфту-2013, повідомляє офіційний сайт НХЛ.

Сам хокеїст стверджував, що у його контракті продовжував діяти пункт, що забороняє обмін в іншу команду без його згоди, незважаючи на те що Вишневські відмовився від цього пункту у 2010 році, коли прийняв пропозицію про обмін з "Едмонтона" до "Анагайма".

Одразу після появи цієї інформації російське видання " Хокейна правда" повідомило про те, що один з найкращих захисників атакуючого плану може вже найближчим часом підписати угоду з одним з клубів КХЛ.

За даними "ХП", зацікавленість у послугах словацького захисника виявляють сім клубів ліги, у тому числі і рідний братиславський "Слован". Сам Вишневські в даний момент вибирає, де продовжить кар’єру.

У останньому сезоні в НХЛ захисник зіграв у 68 матчах, в яких закинув шість шайб та віддав 21 результативну передачу. Усього за кар’єру в НХЛ на його рахунку 117 голів та 333 асисти у 771 грі за "Лос-Анджелес", "Едмонтон" та "Анагайм".

Комментарии 0

Новости партнеров
http://n130adserv.com/vast.xml?key=571d1794743ba3307184bc12cba0f4c8&zone=PRE_ROLL&vastv=3.0
Баскетбол. Суперлига Пари-Матч. БИПА - Черкасские Мавпы. Прямая трансляция
13:55
Новости партнеров
Новости партнеров