Артюхіна покарали за побиття Яласваари

Фіну загрожує операція
23 января 2013г. 17:09

Нападник пітерського СКА Євген Артюхін, який завдав травми захиснику московського "Динамо" Янне Яласваарі, пропустить три найближчі матчі своєї команди.

За інформацією офіційного сайту КХЛ, суддівсько-дисциплінарний комітет ліги ухвалив дискваліфікувати Артюхіна на дві гри чемпіонату. Крім того з урахуванням раніше отриманих дисциплінарних штрафів, форвард СКА повинен буде пропустити ще одну зустріч.

Додамо, що СДК також залишив без змін малий, великий, дисциплінарний плюс дисциплінарний до кінця гри штраф (2 +5 +10 +20 хвилин), накладений на Артюхіна ще по ходу матчу.

Водночас постраждалий Яласваара досі перебуває у шпиталі. За інформацією "Совєтского спорта", консиліум лікарів вирішує, чи потрібна фіну операція.

"До попередніх діагнозів, поставлених Янне ще у "Лужниках" - розрив коньюктиви лівого ока і рвана рана на потилиці - додалися ще гематома повіки та забій очного яблука. Якщо Янне прооперують очі, до ладу він повернеться нескоро"
, - пише видання.

Нагадаємо, що інцидент між Яласваарою та Артюхіним, який у відповідь на силовий прийом суперника повалив його на лід і завдав йому кілька потужних ударів, стався на 14 хвилині матчу, що відбувся 22 січня. У підсумку СКА здобув перемогу над "Динамо" з рахунком 2:1.