Артюхіна покарали за побиття Яласваари

Фіну загрожує операція

Нападник пітерського СКА Євген Артюхін, який завдав травми захиснику московського "Динамо" Янне Яласваарі, пропустить три найближчі матчі своєї команди.

За інформацією офіційного сайту КХЛ, суддівсько-дисциплінарний комітет ліги ухвалив дискваліфікувати Артюхіна на дві гри чемпіонату. Крім того з урахуванням раніше отриманих дисциплінарних штрафів, форвард СКА повинен буде пропустити ще одну зустріч.

Додамо, що СДК також залишив без змін малий, великий, дисциплінарний плюс дисциплінарний до кінця гри штраф (2 +5 +10 +20 хвилин), накладений на Артюхіна ще по ходу матчу.

Водночас постраждалий Яласваара досі перебуває у шпиталі. За інформацією "Совєтского спорта", консиліум лікарів вирішує, чи потрібна фіну операція.

"До попередніх діагнозів, поставлених Янне ще у "Лужниках" - розрив коньюктиви лівого ока і рвана рана на потилиці - додалися ще гематома повіки та забій очного яблука. Якщо Янне прооперують очі, до ладу він повернеться нескоро"
, - пише видання.

Нагадаємо, що інцидент між Яласваарою та Артюхіним, який у відповідь на силовий прийом суперника повалив його на лід і завдав йому кілька потужних ударів, стався на 14 хвилині матчу, що відбувся 22 січня. У підсумку СКА здобув перемогу над "Динамо" з рахунком 2:1.