"Атлант" "розмочив" рахунок у серії

СКА програв матч на виїзді

Підмосковний "Атлант" вперше за три матчі півфінальної серії Західної конференції КХЛ перемагає пітерський СКА.

Після двох розгромних поразок у Санкт-Петербурзі хокеїсти підмосковного клубу будь-що хотіли реабілітуватися перед власними вболівальниками. Та початок поєдинку був для митищинців доволі безрадісним. На одинадцятій хвилині гри Фьодор Фьодоров відкрив рахунок у зустрічі.

Та "атланти" в цей день були налаштовані битися до кінця. Витримавши подальші атаки гостей, господарі у третьому періоді й самі пішли на вирішальний штурм. Патрік Закріссон на 46 хвилині рахунок зрівняв. А вже в овертаймі Яне Ніскала таки зробив переможний кидок.

2:1 "Атлант" перемагає СКА і зменшує відставання у серії - 1:2.