матч-центр
Вчера 9 0
Сейчас 0 0
Сегодня 5 1
Завтра 9 0
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 9 0
Сейчас 0 0
Сегодня 5 1
Завтра 9 0
все
важные
Сейчас нет матчей
Сейчас нет важных матчей

"Авангард" не заплатив компенсацію ХІФКу

Тренер вирішує свою проблему самостійно

Омський "Авангард" не виплачував ХІФК компенсацію за перехід головного тренера Петрі Матікайнена. Про це заявив генеральний менеджер клубу Володимир Капуловський.

"Це повна нісенітниця. Абсолютно незрозуміло, звідки журналісти беруть ці цифри. Для початку скажу, що ми не вели переговорів з клубом ХІФК. У нас є підписаний на три роки контракт з головним тренером. Всі питання з колишніми роботодавцями щодо врегулювання відносин Матікайнен вирішує сам, за допомогою своїх юристів і адвокатів. Подібні витрати на компенсації іншим клубам у нас в бюджеті не передбачені", - наголосив Капуловський.

Нагадаємо, минулого тижня фінський фахівець Петрі Матікайнен був представлений в якості головного тренера "Авангарду", проте у тренера виявився діючий контракт з клубом ХІФК, через що він був змушений повернутися до Фінляндії.

Пізніше Матікайнен приєднався до команди на передсезонному зборі у Швейцарії. Після чого російські ЗМІ повідомили, що омський клуб виплатив ХІФКу компенсацію у розмірі 400 тисяч євро.

Комментарии 0

Новости партнеров
10:00
Тяжелая атлетика. Чемпионат Украины. Львов. Женщины +90кг. Прямая трансляция
live
http://inv-nets.admixer.net/dsp.aspx?rct=3&zone=c08dc240-545e-4be4-b97f-50058f51a079&zoneInt=17713§=5191&site=4482&rnd=[CACHEBUSTING]
Новости партнеров