"Авангард" не зумів повернути собі лідерство

"Сєвєрсталь" перемогла омську команда

"Авангарду" не вдалося повернути собі перше місце у турнірній таблиці Східної конференції КХЛ.

У домашньому матчі чемпіонату КХЛ проти череповецької "Сєвєрсталі", що пройшов 3 грудня, хокеїсти омської команди програли у овертаймі з рахунком 1:2 (1:0, 0:0, 0:1, 0:1).

Єдину шайбу господарів на 15-й хвилині зустрічі закинув Дмитро Сьомін. На 56-й хвилині Вадим Шипачов рахунок зрівняв, а на другій хвилині овертайму Вадим Бердников поставив у матчі переможну для "Сєвєрсталі" крапку.

Таким чином, "Авангард" перервав свою серію з п’яти перемог поспіль і з 62 очками залишився на другій сходинці Східної конференції. "Сєвєрсталь" після четвертої поспіль перемоги п’ята на Заході.