"Авангард" в овертаймі вирвав перемогу у "Магнітки"

Переможний гол на рахунку Ляміна

Омський "Авангард" у домашньому матчі регулярного чемпіонату КХЛ в овертаймі здолав магнітогорський "Металург".

Поєдинок, що пройшов 14 листопада в Омську, завершився за рахунком 3:2ОТ (0:1, 2:0, 0:1, 1:0) на користь господарів.

Закинутими шайбами у складі "Магнітки" відзначилися Сергій Мозякін (16-та хвилина) та Дмитро Казіонов (49-та). "Авангард" відповів голами Олексія Попова (29-та), Сергія Костіцина (32-га), а переможний кидок на рахунку Кирила Ляміна (65-та).

Таким чином, "Авангард" набирає 46 очок і залишається на другій сходинці Східної конференції. "Металург", в активі якого 48 балів, - третій.