"Авангард" вийшов уперед у серії проти "Трактора"

У Каррі Рамо - перший шат-аут за плей-офф

Хокеїсти омського "Авангарда" обіграли челябінський "Трактор" у третьому матчі півфінальної серії Кубка Гагаріна (1:0).

Єдину шайбу на 22-й хвилині гри закинув Сергій Калінін з передачі Ігоря Волкова. "Яструби" завдали по воротах суперника 39 кидків, а гравці "Трактора" - всього 19. Голкіпер господарів Каррі Рамо вперше в нинішньому плей-офф зберіг свої ворота недоторканими.

Перед матчем з’ясувалося, що у складі "Авангарда" на лід не зможе вийти кращий бомбардир команди Роман Червенка. Головному тренеру господарів Раймо Сумманену довелося перекроювати трійки нападу.

"Авангард" повів в серії з рахунком 2-1. У першому матчі перемогу святкував "Трактор" (3:1). Друга зустріч завершилася з рахунком 3:2 в овертаймі на користь "Авангарда". Четвертий поєдинок серії пройде 4 квітня у Омську.