Сейчас 1 0
Завтра 10 6

"Авангард" втретє поспіль обіграв "Трактор"

Челябінці спромоглися лише на шайбу

Омський "Авангард" виграв (3:1) і другий домашній матч у челябінського "Трактора" у фіналі Східної конференції КХЛ і веде у серії з рахунком 3-1.

"Авангард" вийшов уперед у середині першого періоду. Єгору Аверіну дали розвернутися в центрі і кинути з середньої дистанції. Для нападника омського клубу цей гол став другим у плей-офф.

Наступної шайби довелося чекати майже 20 хвилин. У середині гри Олексій Калюжний першим встиг на добивання після кидка Дмитра Сьоміна.

Решту півгодини "Авангард" дуже строго й організовано відіграв в обороні, кілька разів команду виручив воротар Каррі Рамо. "Трактор" зумів лише скоротити рахунок на останній хвилині матчу, Антон Глінкін закинув першу шайбу в плей-офф, але через кілька секунд челябінці пропустили у порожні ворота від Романа Червенки.

Наступний матч відбудеться 6 квітня у Челябінську.