Вчера 14 9
Завтра 12 8

"Авангард" вже пропустив від "Трактора" 11 сухих шайб

"Ак Барс" переміг в Уфі

Челябінський "Трактор" здобув третю поспіль суху перемогу над омським "Авангардом" у чвертьфінальній серії Кубка Гагаріна.

Поєдинок, що відбувся 12 лютого у Челябінську, закінчився з рахунком 3:0 (1:0, 0:0, 2:0) на користь господарів льоду. Перемогу їм принесли влучні кидки Олександра Васильченка (1:35), Максима Якуцені (45:20) та Андрія Попова (46:27).

Таким чином, рахунок у цій серії став 3-0 на користь "Трактора", причому на 11 голів челябинців у 9 сумарно зіграних періодах хокеїсти з Омська наразі не відповіли жодним. На стадії 1/8 фінала "Трактор" встановив рекорд результативності у лізі, закинувши протягом одного етапу плей-оф 25 шайб у ворота "Бариса".

У іншому чвертьфінальному протистоянні між командами Східної конференції казанський "Ак Барс" з рахунком 3:0 (0:0, 2:0, 1:0) здобув перемогу над уфимським "Салаватом Юлаєвим" і скоротив своє відставання у серії до 1-2.

Перемогу гостям в Уфі принесли шайби Яркко Іммонена (37:08), Дениса Голубєва (38:25) та Кирила Петрова (59:53), який влучив вже у порожні ворота "Салавата".