Австрія забезпечила собі місце в еліті

Збірна розгромила угорських суперників
19 апреля 2012г. 21:39

Збірна Австрії забезпечила собі підвищення у класі на чемпіонаті світу завдяки впевненій перемозі над командою Угорщини (7:2).

Номінальних господарів - угорців вистачило лише на два періоди. Угорці двічі вели у рахунку в першій третині гри. На початку гри у ворота червоно-білих шайбу закинув Галаніш Нікандрош. Австрійці швидко очуняли, автор нічиєї – Штефан Гайер. В середині першого періоду Мартон Ваш знову вивів угорців вперед (2:1).

Але австрійці відігралися вдруге на двадцять третій хвилині завдяки голу Джерарда Унтерлугауера. А наприкінці другої двадцятихвилинки вийшли вперед (3:2). Відзначився Мануель Латуса.

У заключному відрізку зустрічі Австрія розпочала справжнє знущання над суперником. У воротах угорців побувало ще чотири шайби, авторами яких стали Патрік Гаранд, Джерард Унтерлугауер, Мануель Латуса, Грегор Баумгартнер.

Після цього поєдинку збірна Австрії з 10 очками очолює турнірну таблицю чемпіонату, а угорці з 6 очками займають третю сходинку.