"Автогол" "Анагайма" у овертаймі (відео)

"Дакс" програли та зберегли лідерство

Гравці "Анагайм Дакс" принесли перемогу "Нью-Джерсі Девілз" у матчі двох команд в регулярному чемпіонаті НХЛ, що відбувся 20 листопада.

В одному з ігрових епізодів овертайму захисник "Анагайма" Бен Лавджой намагався викинути шайбу зі свого п’ятака, однак влучив у партнера по команді Корі Перрі, в результаті чого шайба зрикошетила у ворота.

Гол записали на гравця "Девілз" Тревіса Зейджака. "Нью-Джерсі" перемогло з рахунком 4:3.

Додамо, що гру у овертайм перевів нападник "дияволів" Яромір Ягр, який зрівняв рахунок у зустрічі за хвилину до завершення третього періоду.

Одне очко, здобуте "Анагаймом" за підсумками матчі, дозволило команді знову стати одноосібним лідером чемпіонату НХЛ.