матч-центр
Вчера 0 0
Сейчас 0 0
Сегодня 2 2
Завтра 2 2
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 0 0
Сейчас 0 0
Сегодня 2 2
Завтра 2 2
все
важные

Бабчук не з’явився на перше тренування "Калґарі"

Капітан команди також був відсутнім

Капітан "Калґарі Флеймз" Жером Ігінла, український захисник Антон Бабчук та нападник Роман Червенка були відсутніми у перший день роботи тренувального табору команди, повідомляє CBC.

Нагадаємо, що Бабчук травмував плече, виступаючи за донецький "Донбас" у КХЛ. За словами генерального менеджера "Флеймз" Джея Фістера, повернення захисника у гру очікується не раніше, ніж за три тижні.

Червенка, який проводив локаут у празькому "Леві", також був відсутнім через травму. У нього вже розсмокталися згустки крові у шиї, які утворилися після потрапляння шайби. Проте він ще й досі приймає спеціальні препарати. Термін повного відновлення нападника не відомий. Хокеїст мусить пройти додаткове обстеження лікарів у Сполучених Штатах Америки.

У Інгли проблеми з пахом, однак його ушкодження не дуже серйозне, і за словами Фістера, тренерський штаб просто хотів перестрахуватися.

Нагадаємо, що після того, як у НХЛ офіційно закінчився локаут, 13 січня відкрилися тренувальні табори клубів. Початок регулярного сезону запланований на 19 січня.

Комментарии 0

Новости партнеров
3.15
11:00
Бильярд. Премьер-лига Buffalo. Турнир "Платон STAR"
http://vast.vertamedia.com/vast-proxy/?aid=33806&content_page_url=xsport.ua&player_width=680&player_height=633&video_duration=300&cb=12345
Новости партнеров
Новости партнеров