"Барис" розправився з "Юґрою" за один період

Астана зміцнила свої позиції у зоні плей-оф
27 ноября 2012г. 17:56

Астанинський "Барис" на рідному льоді розгромив ханти-мансійську "Юґру" у єдиному матчі ігрового дня чемпіонату КХЛ.

Поєдинок, що пройшов 27 листопада у палаці спорту "Казахстан", закінчився з рахунком 6:2 (1:1, 5:0, 0:1) на користь господарів.

Гості з Ханти-Мансійська першими відкрили рахунок у матчі, коли Максим Бєляєв вразив ворота Теему Ласіли ще на 3-й хвилині гри. А останній гол у поєдинку також на їхньому рахунку - влучним був кидок Лінуса Віделля (46-та хвилина).

У складі переможців закинутими шайбами відзначились Вадим Краснослободцев (20-та хвилина), Федір Поліщук (22-га), Талгат Жайлауов (24-та), Максим Спиридонов (27-ма), Роман Савченко (27-ма) та Константин Руденко (36-та).

Після цього матчу "Барис" з 43 набраними очками піднявся на 7 сходинку турнірної таблиці Східної конференції, закріпившись таким чином у зоні плей-оф. "Юґра" - 10-та на Сході з 39 набраними балами.