Завтра 1 1
Завтра 1 1

"Білий Барс" та "Компаньйон" догралися до булітів

Матч-відкриття чемпіонату вийшов драматичним

У матчі-відкритті чемпіонату України "Білий Барс" та "Компаньйон-Нафтогаз" визначили переможця в серії булітів.

У поєдинку, який відбувся 28 жовтня у Білій Церкві, місцевий "барс" переграв за булітами віце-чемпіонів України з рахунком 2:1 Б (0:0, 0:1, 1:0, 0:0, 1:0).

Перший гол чемпіонату записав на власний рахунок "компаньйон" Артем Гніденко (28:19, П.Борісенко, Німенко), який засмутив Євгена Напненко. Ця шайба залишалася єдиною в матчі, аж поки у драматичній кінцівці на 59-й хвилині голом відповів Микита Буценко (58:39) з передачі Івана Савченка. Овертайм переможця не визначив, а за булітами влучніше виявилися господарі. У вирішальний момент відзначився Артем Бондарєв (на його рахунку два післяматчевих кидка), а у киян останню спробу не реалізував Дмитро Німенко.

29 жовтня команди проведуть повторну зустріч. Її у прямому ефірі покаже телеканал "Xsport". Початок - о 18:55.