Сейчас 6 3
Завтра 8 3

"Беркут" легко впорався з черговим суперником

Єлісєєнко очолив список бомбардирів

Київський "Беркут", не знаючи поразок у цьому сезоні, здобув чергову впевнену перемогу над "Білим Барсом".

Матч чемпіонату ПХЛ, що пройшов у неділю на броварській арені "Термінал", закінчився з рахунком 4:1 (1:0, 2:1, 1:0) на користь бронзових призерів минулої першості.

Чотири з п’яти шайб у цьому поєдинку були закинуті за нерівних складів. "Беркуту" тричі вдалося реалізувати більшість - відзначились Олександр Торяник (18-та хвилина), Шаміль Рамазанов (30) та Павєл Волчек (60). Юрій Єлісєєнко свою шайбу у ворота Олексадра Котова провів на 27-й хвилині, коли команди грали у рівних складах.

Єдина шайба "Білого Барса" на рахунку Сергія Троня, який реалізував чисельну перевагу на 38-й хвилині.

Відзначимо, що після цього поєдинку "Беркут" досяг позначки у 12 очок і обігнав у турнірній таблиці іншу київську команду, "Компаньйон-Нафтогаз", у якого 10 очок після чотирьох поєдинків. "Білий Барс", який усі шість своїх зустрічей у сезоні-2012/2013 програв у основний час, займає останню сходинку у чемпіонаті.

Шайба Єлісєєнка у цьому матчі допомогла йому вийти у лідери серед бомбардирів ПХЛ. Білоруський форвард у чотирьох іграх набрав 6 (2+4) очок з показником корисності "+3".