Завтра 2

"Беркут" розгромив збірну Італії

Підопічні Мілоша Холана впевнено перемагають
23 августа 2012г. 09:11

Київський "Беркут" у товариському поєдинку в рамках другого навчально-тренувального збору здобув впевнену перемогу над збірною Італії, повідомляє прес-служба команди.

Матч, що пройшов 22 серпня на льоду італійського міста Пінероло, закінчився з рахунком 6:1 (2:0, 2:1, 2:0) на користь української команди. Перемогу "Беркуту" принесли влучні кидки Кульги (15-та та 34-та хвилини), Єлісеєнка (38 та 43), Недороста (20) та Торяника (60). На голи хокеїстів української команди італійці спромоглися відповісти лише раз - на 29-й хвилині Ячник не зміг відбити кидок Гандера.

Поєдинок між національною командою Італії та бронзовим призером ПХЛ видався жорстким. Команди разом заробили 110 хвилин штрафу, який розподілився між суперниками приблизно порівну.

Нагадаємо, що 31 серпня та 1 вересня "Беркут" проведе дві зустрічі з національною збірною України.