"Беркут" та "Леви" влаштували "бойовик"

Кияни таки виявились сильнішими

Наявність турнірної інтриги не є обов’язковою умовою для гостроцікавого поєдинку. "Беркут" та "Леви" влаштували на льоду броварського "Терміналу" справжній бойовик просто тому, що кожен зі суперників хотів перемогти, хоча це й не допомогло б ні одній, ані іншій команді піднятися вище у турнірній таблиці.

Бажання зломити супротив суперника іноді було аж забагато. Лава штрафників порожньою майже не залишалася.

Кияни виграли перший період 2:0, але гості не здавалися. Воротарі обох команд - росіянин Євген Константінов з "Беркута" та його співвітчизник Сергій Горєлий з "Левів" - були завантажені роботою.

У другому періоді суперники обмінялися шайбами. Після голів Романа Сальникова та Антона Бутучнова рахунок став 3:1 на користь господарів.

"Леви" не припиняли гонитви. У третьому періоді вони зусиллями Дмитра Расторгуєва зменшили своє відставання до мінімуму й пішли ва-банк, змінивши голкіпера на останніх хвилинах. У такій грі хотілося побачити й овертайм, проте Ріхард Капуш, вразивши порожні ворота, поставив крапку.

4:2 на користь "Беркута".