"Беркут" у Харкові розгромив "Динамо"

Павел Волчек оформив дубль

Харківське "Динамо" удома зазнало поразки від лідера нинішнього чемпіонату ПХЛ київського "Беркута".

Матч, що пройшов 4 грудня на арені "Салтівський лід" у Харкові, закінчився з рахунком 1:4 (0:1, 0:2, 1:1).

У складі "Беркута" дублем відзначився Павел Волчек (3-тя та 29-та хвилини), а також по разу Мартін Кульга (30-та) та Іван Хомутов (56-та).

Єдину шайбу господарів на 53-й хвилині за рахунку 0:3 закинув Василь Полоницький.

Таким чином, "Беркут" здобуває вже 17-ту поспіль перемогу і з 58 очками ще більше зміцнює свої лідерські позиції у чемпіонаті України. "Динамо", в активі якого 34 набраних балів, опускається на п’ятий рядок турнірної таблиці ПХЛ.

Нагадаємо, що 2 грудня у попередній зустрічі цих суперників столична команда святкувала перемогу з сухим рахунком 2:0.