Сейчас 1 1
Завтра 20 4

"Беркут" "вичавив" другу перемогу у іграх з "Соколом"

Віце-чемпіон поступився за булітами

Віце-чемпіон України київський "Сокіл" вдруге поспіль зазнав поразки від лідера нинішнього чемпіонату ПХЛ "Беркута".

Цього разу переможець визначився у серії післяматчевих булітів. Фінальний же рахунок матчу, що пройшов 22 листопада на броварській арені "Термінал", - 2:3Б (1:0, 1:1, 0:1, 0:0, 0:1).

У складі "Сокола" закинутими шайбами відзначилися Севастян Карпенко (15-та хвилина), який лише нещодавно повернувся до цього столичного клубу, та Олександр Гришин (36-та).

Олександр Торяник на 28-й хвилині та Павєл Волчек на 47-й записали на свій рахунок голи у ворота Ігоря Карпенка. Вони ж бути точними і у серії післяматчевих булітів.

Таким чином, "Беркут" набирає чергові 2 очки і з 47 набраними балами впевнено лідирує у чемпіонаті України. Крім того підопічні Мілоша Голана до 13 поєдинків продовжили свою фантастичну серію перемог.

"Сокіл" у свою чергу продовжив неприємну серію, протягом якої команда вже 10 матчів поспіль не може завоювати перемогу у основний час. У віце-чемпіонів наразі 30 набраних балів, і вони зараз боряться за третє місце.

Також нагадаємо, що у попередньому матчі, який відбувся 20 листопада, "Беркут" переграв "Сокіл" з рахунком 4:2.