Сегодня 4

"Беркут" вийшов у лідери чемпіонату ПХЛ

Хован оформив вже п’ятий шатаут у сезоні
14 октября 2012г. 18:37

Київський "Беркут" удома легко впорався з "Динамо Харків" і вийшов на перше місце у чемпіонаті ПХЛ.

Поєдинок, що пройшов у неділю на броварській арені "Термінал", закінчився з рахунком 3:0 (0:0, 1:0, 2:0) на користь господарів.

Шайби у ворота Віталія Труса влітали за різних обставин. На початку другого періоду Максим Осіпов реалізував чисельну перевагу і вивів "Беркут" вперед. Вже у третьому періоді Роман Сальников (49-та хвилина) відзначився за рівних складів, а за хвилину Мартіну Кульзі вдалося закинути, коли його команда грала у меншості.

Гості ж з Харкова 11 разів мали чисельну перевагу над господарями, однак голкіперу киян Яну Ховану вдалося оформити вже п’ятий шатаут у нинішньому чемпіонаті України.

Таким чином, "Беркут" після 10 проведених ігор набрав 25 очок і очолив турнірну таблицю чемпіонату ПХЛ. "Динамо", попри поразку, з 17-ма очками поки йде на третьому місці.