Сейчас 4 2
Завтра 10 7

"Беркут" втратив третє місце у серії буллітів

Київська команда поступилася "Амбре-Піотта"

Київський "Беркут" посів останнє, четверте, місце на міжнародному турнірі, що пройшов у Швейцарії, повідомляє прес-служба клубу.

У матчі за третє місце підопічні Мілоша Холана у серії післяматчевих буллітів поступилися "Амбре-Піотта".

Основний час зустрічі між швейцарським клубом і бронзовим призером чемпіонату ПХЛ закінчився з рахунком 2:2 (2:0; 0:0; 0:2). У "Беркута" закинутими шайбами відзначилися Недорост (53-я хвилина) та "Кульга" (60). Однак до цього часу у воротах Сергія Хорошуна вже встигли відзначитись Кутлак (4) та Райхерт (13). При чому обидві шайби суперник закинув за подвійної більшості.

Відзначимо, що поєдинок видався доволі жорстким: кияни заробили 47 хвилин штрафного часу, а їхній суперник 20 хвилин.

У серії буллітів на один реалізований Недоростом штрафний швейцарці відповіли двома, тим самим здобувши перемогу у поєдинку та посівши третє місце на турнірі.

Нагадаємо, що напередодні "Беркут" так само за буллітами поступився у першому колі змагань клубу "Лангенталь".