"Донбас-2" вибив "Беркут" з плей-оф ПХЛ

Кияни програли "Донбасу" четвертий матч
08 марта 2012г. 10:14

"Беркут" завершив виступи у плей-оф Професіональної хокейної Ліги принизливою поразкою від "Донбасу-2". У четвертому матчі серії до чотирьох перемог кияни посупилися супернику 3:9.

Розпочався матч для підопічних Дмитра Марковського доволі оптимістично. Вже на 16-й секунді шквал овацій у Палаці спорту зірвав словак Андрій Нєдорост. А на 5-й хвилині превагу "Беркута" подвоїв російський легіонер клубу – Грібанов.

Та на цьому звитяги "Беркута" завершилися. А ще господарів льоду дуже підводила гра в обороні. Ініціативу у складі "Донбасу" взяв на себе капітан – Бондарєв. З його передачі рахунок "розмочив" Віталій Анікєєв. Трохи згодом форвард донеччан оформив дубль.

Перша двадцятихвилинка завершилася з рахунком 4:2 на користь "Донбасу". По шайбі у ворота Федорова закинули Кокшаров та Бойченко.

По перерві "Беркут" перебудувати гру не зміг. Натомість "Донбас" ще три рази закинув у ворота киян. Анікєєв оформив хет-трик, Кокшаров – дубль.

У заключному ігровому відрізку "Беркут" спромігся на ще одне взяття воріт Селівестрова, шайба на рахунку Віталія Валуя. На що "Донбас" відповів хет-триком Кокшарова та шайбою Міхнова.

Нагадаємо, у іншій півфінальній парі "Сокіл" веде 3:1 у серії з "Компаньйон-Нафтогазом".