"Беркут" за булітами переміг "Динамо"

Харків’яни виграли перші два періоди

У домашньому матчі регулярного чемпіонату ПХЛ київський "Беркут", поступаючись за підсумками двох періодів у дві шайби харківському "Динамо", зміг не тільки зрівняти рахунок, але й вирвати перемогу у серії булітів.

Ігровий час поєдинку, що пройшов 16 жовтня на броварській арені "Термінал", завершився з рахунком 2:2 (0:1, 0:1, 2:0).

Харків’яни першими вийшли вперед завдяки швидкому голу Павла Большакова на 8-й хвилині зустрічі. Наприкінці другої двадцятихвилинки перевагу "Динамо" закріпив Василь Полоницький. Шайби у складі "Беркута" закинули Олександр Торяник (48-а хвилина) та Артем Гніденко (59-а).

Переможний післяматчевий буліт за "Беркут" реалізував Мартін Кульга.

Відзначимо, що кияни вдвічі "перестріляли" своїх опонентів, а новачок команди Даніель Семан вже у другому своєму матчі чемпіонату ПХЛ примудрився заробити десятихвилинний штраф за симулювання.

Нагадаємо, що попередній матч між цими командами у рамках чемпіонату ПХЛ, що пройшов 14 жовтня, завершився переконливою перемогою "Беркута" з рахунком 3:0.