"Беркут" закинув у 10 разів більше за суперника

Кияни встановили рекорд сезону-2012/2013

Київський "Беркут" у матчі регулярного чемпіонату ПХЛ встановив рекорд сезону-2012/2013 за кількістю закинутих шайб однією командою. Підопічні Мілоша Голана розписалися у воротах білоцерківського "Білого Барса" десять разів.

Поєдинок, що пройшов 22 жовтня на арені АТЕК, завершився з рахунком 10:1 (4:0, 3:1, 3:0) на користь номінальних гостей.

Розпочав розгром "Білого Барса" на 3-й хвилині матчу Володимир Романенко. Крім нього у складі "Беркута" шайби закинули Павєл Волчек (4-а хвилина), Максим Абаєв (15-а), Роман Сальніков (24-а), Дмитро Чернишенко (32-а), Максим Осіпов (41-а), Олександр Торяник (51-а), Андрій Міхнов (53-а), а Ігор Гонгальський (9-а і 37-а) оформив дубль.

Відзначимо, що Гонгальський у цьому матчі набрав 4 (2+2) очки за результативність і вийшов на 4-е місце у суперечці бомбардирів ПХЛ.

Таким чином, "Беркут" після цієї перемоги набирає 33 очки у чемпіонаті і випереджає найближчого переслідувача "Сокіл" на 9 балів. "Білий Барс" - останній.

Нагадаємо, попередній матч між цими командами у чемпіонаті ПХЛ, що пройшов 20 жовтня, завершився з рахунком 7:2 на користь киян.