Сейчас 1

Бержерон поставив "Піттсбург" у критичне становище

"Бостон" перемагає втретє поспіль
06 июня 2013г. 09:15

"Бостон Брюїнз" здобув третю перемогу поспіль у фінальній серії Східної конференції НХЛ з "Піттсбург Пінгвінз".

Суперникам знадобилося аж два овертайми, щоб вирішити долю поєдинку, який відбувся 5 травня у Бостоні. У підсумку був зафіксований фінальний рахунок 2:1 (1:0, 0:1, 0:0, 0:0, 1:0) на користь господарів льоду.

На шайбу Давида Крейчі (1:42) "Піттсбург" відповів голом Кріса Куніца (28:51). А героєм матчу став Патріс Бержерон, який вразив ворота суперника на 16-й хвилині другого овертайму.

"Я дуже втомився, але це винагороджується, коли досягаєш таких результатів, -
сказав після гри Бержерон, слова якого наводить ESPN, -
Ми знайшли до них підхід, мені здається. Не факт, що ми грали найкращим чином протягом перших 60 хвилин, однак ми собі сказали, що маємо знайти шлях до перемоги, і ми його знайшли у другому овертаймі".

Додамо, що голкіпер "Бостона" Туука Раск загалом впорався із 53 кидками суперника, а воротар "Піттсбурга" Томаш Вокоун - із 38, при чому йому вдавалося протягом 93 хвилин та 37 секунд матчу зберігати свої ворота у недоторканності.

Це вперше у нинішньому сезоні "Піттсбург" поступається у трьох зустрічах поспіль. За рахунку 3-0 у серії до чотирьох перемог наступний поєдинок, який суперники проведуть 7 червня на льоду "Брюїнз", у випадку перемоги господарів, може стати останнім у цьому протистоянні.

Водночас останньою командою у НХЛ, яка, ведучи у серії 3-0, потім чотири рази поступалася і вибувала з плей-оф, був саме "Бостон". Сталося це 2010 року у чвертьфіналі Кубка Стенлі з "Філадельфія Флаєрз".