"Білі" з "Донбасу-98" перемогли на домашньому турнірі

У "Донбас Оупен Кап" визначився переможець

26 серпня завершився міжнародний дитячо-юнацький турнір "Донбас Оупен Кап", переможцем якого стала команда "Донбасу-98", хокеїсти якої виступали у білій формі.

У вирішальному протистоянні зійшлися дві команди господарів турніру, у якому сильнішими виявилися юнаки у білих хокейках. Швидкий гол Мостового вже на 20-й (1:0) секунді першого періоду змусив суперника активізуватися. Завдяки злагодженим діям гравців у червоному, рахунок їм вдалося зрівняти на 16 хвилині, після передачі Балакіна відзначився Олійник (1:1). Менше хвилини знадобилося Мостовому, щоб знову вивести свою команду вперед (2:1), після чого команди пішли на відпочинок. Малюнок гри після перерви суттево не змінився: білі більше атакували, а черновні - захищалися. Влучні постріли Карасені на 23-й (3:1) та 26-й (4:1), Кулакова на 29-й (5:1) та Крючонкіна на 30-й (6:1) хвилинах довели рахунок до розгромного. Остаточний результат, під кінець зустрічі, встановив Шабаров, який відіграв одну шайбу для "червоних" 6:2 (2:1, 4:1).

У матчі за третє місце між клубами "Олімпієць" та "Раубичі" сильнішими виявилися гості із Білорусі - 1:4 (1:3, 0:1). Бронзові нагороди команді приніс "покер" Кичинського, який на 3-й, 11-й, 19-й та 28-й хвилинах вражав ворота "Олімпійця".

Найкращим бомбардиром турніру був визнаний автор чотирьох шайб у матчі за третє місце Святослав Кичинський з команди "Раубичі"; найліпшим захисником став хокеїст "Олімпійця" Юрій Олексєєв, а Юрію Краснопольському з "Донбасу" дісталося звання найкращого воротаря.