"Білий Барс" програє в одинадцяте поспіль

"Леви" переривають серію невдач
01 декабря 2012г. 15:41

Білоцерківський "Білий Барс" зазнав одинадцятої поспіль поразки у чемпіонаті ПХЛ, поступившись у домашньому матчі львівським "Левам".

Матч, що пройшов 1 грудня на столичній арені АТЕК, закінчився з рахунком 2:4 (1:0, 1:2, 0:2).

У складі господарів голами відзначились Ніко Палонен на 15-й хвилині зустрічі та Дмитро Демянюк на 30-й.

Перемогу ж "Левам" принесли шайби, закинуті Олександром Федоровим (27-ма хвилина), Єгором Посєвіним (32-га), Антоном Буточновим (41-ша) та Павлом Поправкою (43-тя).

Найкращий бомбардир українського чемпіонату Дмитро Гнитько записав до свого активу чергове очко, віддавши гольовий пас на Посєвіна. Тепер у нападники 25 (9+16) набраних балів за результативність, і він на два очки випереджає форварда "Донбасу-2" Романа Благого.

Третій період цього поєдинку запам’ятався бійкою Ніко Палонена та Кирила Катрича, за яку обидва хокеїсти отримали дисциплінарні штрафи до кінця гри.

Цей поєдинок не вплинув на турнірне становище команд. "Білий Барс" з 5 набраними очками посідає останнє місце у чемпіонаті ПХЛ, а "Леви" з 27 набраними балами - передостанні. Однак відзначимо, що ця перемога перервала серію з чотирьох поразок львівської команди.