"Білий Барс" удома поступився "Акулам"

Броварчани без бою не здалися

У першому півфінальному матчі втішного плей-оф у Броварах зустрілися місцевий "Білий Барс" та "Харківські Акули".

За шість ігор, які клуби зіграли у регулярному чемпіонаті, броварчани перемогли слобожан лише раз. А програвали вони завжди із розривом лише в одну шайбу. Цього разу для "барсів" все закінчилося дещо гірше.

Перша половина гри пройшла у контактній боротьбі, яку запропонували господарям харків’яни. Підопічні Костянтина Буценка намагалися давати відсіч супернику, втім виходило це в них не надто добре. Один за одним Тронь, Нєвєров і Войцеховський були вимушені їхати на лаву запасних після контакту з гравцями суперника.

Агресивна тактика дозволяла "Акулам" часто кидати по воротах опонентів. Втім, пробити Олександра Котова їм вдалося лише в середині другого періоду. Постарався Денис Петрухно – 1:0. Найбільше шайб глядачі побачили в заключному ігровому відрізку. Спочатку, вийшовши один в один з воротарем, рахунок подвоїв Дмитро Ханін.

У "Барсів" відповів Єгор Смолін – 2:1. Та не пройшло й хвилини, як розрив у рахунку знову збільшився до двох шайб. Кистьовий кидок Василя Полоницького зупинити було дуже важко.

До кінця поєдинку знову встиг відзначитись Смолін. У харків’ян вже в порожні закинув Большаков. В підсумку 4:2.

Нагадаємо, у плей-оф "Сокіл" веде 2:0 у серії з "Компаньйоном", а "Донбас-2" виграв вже два матчі у "Беркута".