Білоруси здолали усіх і підвищуються у класі

Збірна виграла чемпіонат U18 у своїй групі
18 апреля 2012г. 12:13

Юніорська збірна Білорусі з хокею, посівши перше місце на чемпіонаті світу у групі В дивізіону I, вийшла у другий за рангом ешелон світового юніорського хокею.

В останньому матчі білоруси зустрічалися зі збірною Казахстану і перемогли з рахунком 6:5.

У поєдинку з драматичним сюжетом команди по черзі захоплювали лідерство, але закінчення матчу виявилося щасливим для білоруської дружини, незважаючи на те, що в середині першого періоду вона на відрізку у 108 секунд пропустила 4 шайби. Втім, вже до кінця другої двадцятихвилинки підопічним Михайла Васильєва вдалося не лише ліквідувати відставання, а й вирватися вперед на два голи. Казахи ж на 38-й хвилині за рахунку 5:4 на користь білорусів не змогли реалізувати штрафний кидок.

У кінцівці зустрічі білорусам доводилося в основному думати про оборону, а суперник, замінивши голкіпера на шостого польового гравця, на передостанній хвилині зумів скоротити відставання до мінімуму. Але це все, чого вдалося домогтися казахстанцям.

Збірна Білорусі стала єдиною командою турніру, що не втратила жодного очка, перемігши усіх учасників чемпіонату, в тому числі і збірну України (7:1).

Наша збірна на чемпіонаті в Угорщині зайняла четверте місце, поступившись у останньому матчі турніру головним конкурентам у боротьбі за бронзу - збірній Австрії (3:5).