Вчера 12 8
Завтра 11 6

"Бостон" в боях перемагає "Монреаль"

Буліти у "ведмедів" виходять краще.

Не дивлячись на те, що "Монреаль" і "Бостон" в турнірній таблиці розділяють майже два десятки очок і десять позицій, це протистояння Сходу вийшло дуже зубатим.

Кращий тому доказ 34 хвилини підсумкового штрафу і перша шайба, котра була зафіксована аж на 18 хвилині першого періоду. Ендрю Ференсу вдався влучний кистьовий, і так "ведмеді" вийшли вперед.

Але вже на другій хвилині наступного періоду "канадієнс" відновили паритет в результаті. Метью Дарше чітко зіграв на добиванні.

Проте рівність протрималася недовго - шоста хвилина і Бенуа Пельо знову виводить "Бостон" вперед - 2-1. Ще більше робить розрив в рахунку реалізуючи більшість Патріс Бержерон на 15 хвилині другого періоду. 3-1 за гостями - так розпочався третій період. І знову швидко після поновлення гри відзначаються господарі - закидає Макс Пассіоретті.

А за 10 хвилин до завершення основного часу гри рівність в числах на табло кидком з незручної руки робить Ерік Коул. 3 – 3. Решта ігрового часу минула насухо, як і овертайм, а в серії булітів майстерніше виконали кидки хокеїсти "Бостона", власне один хокеїст - Тайлер Сегін, він і приніс підсумкову перемогу "ведмедям" 4 – 3.